Úvod E-Knihy Cujo

Cujo
Ukázka ke stažení

Cujo

Stephen King

E-KnihyRomány, povídky, novelyHorory

Když se bernardýn Cujo nakazí vzteklinou, je to teprve začátek…   Přichází to úplně nevinně, jako vždycky. Veliký přátelský pes pronásleduje divokého králíka, který spadne do skryté podzemní jeskyně a probudí spící ...  Více

169 Kč /  271 
Cena vč. DPH

Koupit

Jak číst E-knihu?

Popis

Když se bernardýn Cujo nakazí vzteklinou, je to teprve začátek…

 

Přichází to úplně nevinně, jako vždycky. Veliký přátelský pes pronásleduje divokého králíka, který spadne do skryté podzemní jeskyně a probudí spící zlo krutější než sama smrt. Zděšený čtyřletý chlapec vidí, jak se samovolně otvírají dveře jeho šatníku a ze tmy na něho svítí démonické oči. V Castle Rocku ve státě Maine se má stát něco nečekaného, strašného a nezapomenutelného, nad městečkem visí neodvratná hrozba.

STEPHEN KING (*1947) je jedním z nejúspěšnějších amerických spisovatelů současnosti. Český čtenář ho již důvěrně zná z řady románů, které u nás v posledních letech vyšly – například Nezbytné věci, Řbitov zviřátek, To, Svědectví, Osvícení, Doktor Spánek, Právo nálezce a další. Mistr hororu píše i povídky (sbírky Čtyři roční doby, Srdce v Atlantidě atd.) a velkého ohlasu se dočkaly i detektivní příběhy Lunapark nebo Pan Mercedes. Za poslední jmenovanou knihu získal Stephen King prestižní Cenu Edgara Allana Poea.

Zobrazit více

Detaily

Autor Stephen King
Vydavatel BETA - Dobrovský
Vydáno 2016
Počet stran 267
Formáty ePUB, Kindle (Mobi)
Velikost epub (456 kB), mobi (683 kB)
ISBN 978-80-7306-854-7