Úvod E-Knihy Velmistři špionáže

Velmistři špionáže
Ukázka ke stažení

Velmistři špionáže

Karel Pacner

Literatura faktuNaučná pro dospěléE-KnihyDějiny & fakta

I známé historické události se mohou jevit na pozadí rozkrytých operací tajných služeb v jiném světle! Vyzvědět úmysly svých skutečných nebo jen potenciálních nepřátel je vlastní všem vládám a vládcům, států totalitních...  Více

159 Kč /  255 
Cena vč. DPH

Koupit

Jak číst E-knihu?

Popis

I známé historické události se mohou jevit na pozadí rozkrytých operací tajných služeb v jiném světle!

Vyzvědět úmysly svých skutečných nebo jen potenciálních nepřátel je vlastní všem vládám a vládcům, států totalitních stejně jako demokratických režimů. Špionáž je součástí světových dějin od nepaměti a v bouřlivém 20. století s rozvojem techniky i civilizace samé dostaly i tajné služby moderní podobu.

Karel Pacner odkrývá tajemství špionážních operací, zákulisí tajných služeb a přináší nová fakta a nové souvislosti. A tyto skutečné příběhy jsou mnohdy napínavější a spletitější než romány se špionážní tematikou.

Autor představuje svět tajných služeb v přímém napojení na hlavní události 20. století, které přinesly nesmírné utrpení milionům lidí na celém světě. Velmistři špionáže podtrhují význam tajných služeb zaměstnávajících věci oddané a schopné lidi odhodlané hájit bezpečnost státu. Bohužel přinášejí i svědectví, jak může zmíněná oddanost a bystrý intelekt sloužit k upevňování totalitního státu bez ohledu na míru páchaného zla.

Zobrazit více

Detaily

Autor Karel Pacner
Vydavatel Plus
Vydáno 2015
Počet stran 432
Formáty ePUB, PDF pro čtečky, Kindle (Mobi)
Velikost epub (5 MB), pdf2 (12 MB), mobi (7 MB)
ISBN 978-80-259-0464-0