Úvod E-Knihy Partie Poražených

Partie Poražených
Ukázka ke stažení

Partie Poražených

Smejkal Karel

E-KnihyRomány, povídky, novelyVálečné

Stvořil jsem příběh zla, které se zhmotnilo v inkoustu písma této knihy! Partie poražených se hraje jen na černých políčkách šachovnice života. A každý její tah není ničím jiným než dalším krokem k porážce všech zúčastně...  Více

119 Kč /  191 
Cena vč. DPH

Koupit

Jak číst E-knihu?

Popis

Stvořil jsem příběh zla, které se zhmotnilo v inkoustu písma této knihy!

Partie poražených se hraje jen na černých políčkách šachovnice života. A každý její tah není ničím jiným než dalším krokem k porážce všech zúčastněných. Každý dobrý úmysl hlavního hrdiny je v případě této partie jen dalším kamenem, kterým se pomalu, ale jistě dláždí cesta do samotných pekel. Jak zastavit zlo, jehož jste součástí? Jak odvrátit neodvratitelné, které jsme způsobili? Jak pochopit nepochopitelné a dojít konce cesty, na jejímž začátku stojí nevědomé ubližování, vlastní lhostejnost i konejšivé iluze a na konci pak sebepoznání, a obojí si ospravedlnit?

Debut Karla Smejkala je tím druhem vyprávění, které se čte jedním dechem a ze kterého často naskakuje husí kůže. Čím více se čtenář blíží ke konci celého příběhu, tím více se obává, co jeho i hlavního hrdinu Daniela na konci této partie čeká.

Zobrazit více

Detaily

Autor Smejkal Karel
Vydavatel Concept 42
Vydáno 2016
Počet stran 313
Formáty ePUB, PDF pro čtečky, Kindle (Mobi)
Velikost epub (2 MB), pdf2 (7 MB), mobi (2 MB)
ISBN 978-80-880-5906-6