Úvod E-Knihy Hádej, můžeš jednou

Hádej, můžeš jednou
Ukázka ke stažení

Hádej, můžeš jednou

Kateřina Castañeda

E-KnihyRomány, povídky, novelyPro ženy

Soubor povídek Hádej, můžeš jednou je debutem mladé české autorky, která svou pozornost soustřeďuje na zdánlivě obyčejné lidské osudy – rozvedená žena s dcerou, zadlužený mladý muž, stárnoucí modelka, nespokojená novoman...  Více

119 Kč /  191 
Cena vč. DPH

Koupit

Jak číst E-knihu?

Popis

Soubor povídek Hádej, můžeš jednou je debutem mladé české autorky, která svou pozornost soustřeďuje na zdánlivě obyčejné lidské osudy – rozvedená žena s dcerou, zadlužený mladý muž, stárnoucí modelka, nespokojená novomanželka, osamělá samoživitelka, záletník, v kolektivu ­neoblíbená dívka nebo svobodná učitelka toužící po lepším životě. Spojnicí všech povídek je nespokojenost s vlastním životem a neschopnost vyrovnat se s tím, co přináší. Proto si s některými osud více či méně pohraje, zavede je na scestí i do záhadných a neuvěřitelných situací. Své dobře vypointované příběhy vypráví autorka s nadhledem a humornou nadsázkou, ale nevyhýbá se ani vážnějším či tragičtějším momentům lidského života. 

 

 

Kateřina Castañeda (nar. 1982) vystudovala španělštinu na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy, věnuje se překládání, mj. filmů a dokumentů, a je spoluautorkou desítek scénářů k televizním pořadům. Psát začala již v útlém věku, kdy vyrůstala obklopená knihami, později své povídky uveřejňovala na literárních serverech. Žije v Praze, je vdaná a má malého syna.

Zobrazit více

Detaily

Autor Kateřina Castañeda
Vydavatel Prostor
Vydáno 2018
Počet stran 192
Formáty ePUB, PDF pro čtečky, Kindle (Mobi)
Velikost epub (931 kB), pdf2 (669 kB), mobi (1 MB)
ISBN 978-80-726-0387-9