Úvod E-Knihy Jedním dechem

Jedním dechem
Ukázka ke stažení

Jedním dechem

Jan Sviták

E-KnihyThrillery, napínavá četba

Kniha Jedním dechem je unikát, jelikož vznikla... jedním dechem. Autor Jan Sviták ji psal nepřetržitě 45 hodin, téměř bez přestávek a úplně beze spánku. Psal ji veřejně, v čítárně Knihovny Jiřího Mahena a vznikající text...  Více

Zdarma

Koupit

Jak číst E-knihu?

Popis

Kniha Jedním dechem je unikát, jelikož vznikla... jedním dechem. Autor Jan Sviták ji psal nepřetržitě 45 hodin, téměř bez přestávek a úplně beze spánku. Psal ji veřejně, v čítárně Knihovny Jiřího Mahena a vznikající text se ihned objevoval na internetu. Čtenáři tak mohli autorovi koukat pod prsty a sledovat tok jeho myšlenek. Kniha je výsledkem zajímavého experimentu, kdy si sám autor sáhl na hranice svých možností a propojil svou realitu s realitou hlavních hrdinů v příběhu Jedním dechem.

Bývalý detektiv žije pouze ze setrvačnosti. Svěží vítr mu do života vnese osudové setkání se zločincem jménem Pan O, který stojí za zmizením několika dívek. A když Pan O zemře, zbývá jediná otázka: Bylo toho vyřčeno dostatek, aby se podařilo zachránit Lindu, poslední dívku, kterou Pan O unesl?

Napínavý příběh dává nahlédnout do mlhy ze šílenství i pod hladinu všednosti.

 

Zobrazit více

Detaily

Autor Jan Sviták
Vydavatel Sviták
Vydáno 2012
Počet stran 111
Formáty ePUB, PDF pro čtečky, Kindle (Mobi)
Velikost epub (618 kB), pdf2 (1 MB), mobi (928 kB)
ISBN 978-80-905-0822-4