Úvod E-Knihy Vánoční dárek

Vánoční dárek
Ukázka ke stažení

Vánoční dárek

Katie Price

E-KnihyRomantika

O svátcích se i v lásce dějí zázraky… Tiffany Taylorové je dvaadvacet, pracuje jako servírka v pizzerii a sní o práci stylistky. Ani v milostném životě nezažívá nic převratného. S bývalým přítelem Billym se sice definiti...  Více

129 Kč /  207 
Cena vč. DPH

Koupit

Jak číst E-knihu?

Popis

O svátcích se i v lásce dějí zázraky…

Tiffany Taylorové je dvaadvacet, pracuje jako servírka v pizzerii a sní o práci stylistky. Ani v milostném životě nezažívá nic převratného. S bývalým přítelem Billym se sice definitivně rozešla, jenže někdy se cítí tak sama, že je vděčná, když si spolu občas vyjdou… A pak dostane dopis, který jí úplně změní život. Od své matky, která se Tiffany kdysi vzdala, se dozvídá, že má nevlastní sestru – slavnou fotomodelku Angel Summerovou!
Když se obě ženy setkají, jsou překvapené, kolik toho mají společného. Angel nabídne Tiffany, aby s ní v oblíbeném televizním pořadu pracovala jako stylistka a pomáhala ženám měnit jejich vzhled. Pro Tiffany se práce před kamerou stává druhou přirozeností. A pak se na oslavě Angeliných narozenin seznamuje s brazilským závodníkem formule 1 Raulem, kterého jí závidí snad všechny ženy v Londýně.
Přesto se Tiffany trápí – nemůže dostat z hlavy šéfa Angeliny ochranky Seana. Proč jí vlastně na tomto nepřístupném, ale nesmírně přitažlivém muži tak záleží? Sean ovšem musí řešit daleko závažnější věci, než jsou jen jeho city – Angel a její rodině vyhrožují únosem!
Blíží se Vánoce a Tiffany moc dobře ví, jaký dárek by ji potěšil nejvíc. Na Vánoce se všichni sejdou v Angelině domě, ale dům přepadnou lupiči a Tiffany skutečně unesou. 

Katie Price je jednou z nejznámějších britských celebrit. Proslavila se jako glamour modelka pod pseudonymem Jordan, dnes je autorkou bestsellerů, úspěšnou podnikatelkou, hvězdou vlastní televizní show a příležitostnou zpěvačkou.
Narodila se roku 1978 v Brightonu v jihovýchodní Anglii jako Katie Infieldová. Když jí byly čtyři roky, otec rodinu opustil a její matka si později vzala stavitele Paula Price, jehož příjmení Katie přijala. Navštěvovala Blatchington Mill School, kde vynikala jako sportovkyně, zejména plavkyně. Tehdy si také oblíbila jízdu na koni. Bulvární média pečlivě sledovala řadu jejích milostných vztahů; byla třikrát vdaná – za zpěváka Petera Andreho, profesionálního zápasníka Alexe Reida a podnikatele Kierana Haylera. Katie je také patronkou charitativní nadace Vision. V současné době žije se třemi dětmi v Sussexu.
Kromě čtyř autobiografií Price uveřejnila také devět románů z prostředí modelingu a celebrit, na kterých s ní spolupracovala spisovatelka Rebecca Farnworthová. Z nichž nakladatelství vydalo již pět románů: Angel, Crystal, Čekání na lásku, Na lásku nevěří a Sladký život. Mimoto Katie publikuje také dvě mimořádně úspěšné série knížek pro děti – Katie Price’s Perfect Ponies a Mermaids & Pirates.

Zobrazit více

Detaily

Autor Katie Price
Vydavatel BB Art
Vydáno 2013
Počet stran 280
Formáty ePUB, PDF pro čtečky, Kindle (Mobi)
Velikost epub (685 kB), pdf2 (2 MB), mobi (1 MB)
ISBN 978-80-746-1405-7