Úvod E-Knihy Malé temné lži

Malé temné lži
Ukázka ke stažení

Malé temné lži

Sharon J. Bolton

E-KnihyThrillery, napínavá četba

V uzavřené malé komunitě, jakou je lidské společenství na Falklandách, je zmizení dítěte něčím naprosto neslýchaným. Nikdo z obyvatel odlehlé končiny nepochybuje, že za tím je nějaká nešťastná shoda okolností, nenadálá t...  Více

229 Kč /  367 
Cena vč. DPH

Koupit

Jak číst E-knihu?

Popis

V uzavřené malé komunitě, jakou je lidské společenství na Falklandách, je zmizení dítěte něčím naprosto neslýchaným. Nikdo z obyvatel odlehlé končiny nepochybuje, že za tím je nějaká nešťastná shoda okolností, nenadálá tragédie. Co jiného?
A pak se ztratí druhé dítě. Třetí. Teď už se nikdo nemůže utěšovat domněnkou, že se jedná o náhodu. Vesničanům nezbývá než připustit, že vrah je jedním z nich. Na místě, které předešlé generace nazývaly oázou klidu, se najednou nikdo necítí v bezpečí. Hysterie začíná nabírat obrátky.
Do řečí a vyšetřovacího spisu se dostávají i lidé, o jejichž způsobilosti spáchat zločin by ještě nedávno všichni pochybovali. Například i Catrin Quinnová, která před několika lety přišla o své dva syny a teď žije téměř poustevnickým životem. A pak je tady její bývalá kamarádka Rachel, její dřívější milenec Callum... Všichni tři cosi skrývají. A nikdo z nich nikomu nevěří. Snad ani sám sobě.

Zobrazit více

Detaily

Autor Sharon J. Bolton
Vydavatel Domino
Vydáno 2019
Počet stran 408
Formáty ePUB, PDF pro čtečky, Kindle (Mobi)
Velikost epub (851 kB), pdf2 (2 MB), mobi (1 MB)
ISBN 978-80-749-8308-5