Úvod E-Knihy Černá ozvěna

Černá ozvěna
Ukázka ke stažení

Černá ozvěna

Michael Connelly

E-KnihyKrimi, detektivky

Dnes už kultovní detektiv Harry Bosch se představil čtenářům v roce 1992 a brzy se přiřadil k řadě nejslavnějších postav americké tvrdé školy, jakými jsou například Phil Marlowe nebo Steve Carella. Černá ozvěna, jejíž re...  Více

229 Kč /  367 
Cena vč. DPH

Koupit

Jak číst E-knihu?

Popis

Dnes už kultovní detektiv Harry Bosch se představil čtenářům v roce 1992 a brzy se přiřadil k řadě nejslavnějších postav americké tvrdé školy, jakými jsou například Phil Marlowe nebo Steve Carella. Černá ozvěna, jejíž reedici ve zcela novém překladu připravujeme k vydání, je Boschovým prvním případem.
Mrtvý muž nalezený u odpadní výpustě Mulhollandské přehrady je pro Harryho mnohem více než jen další položka do statistiky obětí trestných činů. S Billym Meadowsem sloužil ve vietnamské válce; tunelové krysy se jim říkalo. Společně prošli peklem. A teď jako by se měla historie opakovat. Tedy alespoň pro Harryho.
Pátrání ho zavede do změti temných tunelů pod městem, kde v něm ožijí všechny dávné válečné hrůzy. Jedině tam ale může rozplést síť organizovaných zločinců a překupníků drog, jimž nahoře napomáhají zkorumpovaní státní úředníci.

Zobrazit více

Detaily

Autor Michael Connelly
Vydavatel Domino
Vydáno 2019
Počet stran 455
Formáty ePUB, PDF pro čtečky, Kindle (Mobi)
Velikost epub (839 kB), pdf2 (1 MB), mobi (1 MB)
ISBN 978-80-749-8320-7