Úvod E-Knihy Hvězdný šéf

Hvězdný šéf
Ukázka ke stažení

Hvězdný šéf

J. D. Hawkins

E-KnihyRomantika

ONA SE SNAD DOMNÍVÁ, ŽE MI MŮŽE VZDOROVAT. PŘESVĚDČÍM JI O OPAKU.   Klidně si myslete, že jsem arogantní, ale jestliže jste ve svém oboru ten nejlepší, vlastníte nejúspěšnější restauraci na západním pobřeží a dostal...  Více

179 Kč /  287 
Cena vč. DPH

Koupit

Jak číst E-knihu?

Popis

ONA SE SNAD DOMNÍVÁ, ŽE MI MŮŽE VZDOROVAT. PŘESVĚDČÍM JI O OPAKU.

 

Klidně si myslete, že jsem arogantní, ale jestliže jste ve svém oboru ten nejlepší, vlastníte nejúspěšnější restauraci na západním pobřeží a dostali jste tolik michelinských hvězd, že by se z toho zatočila hlava i Gordonu Ramseymu, pak máte právo mít vysoké sebevědomí.

Jakmile v kuchyni rozdám instrukce, není to návrh – je to rozkaz. Takže když se nová kuchařka domnívá, že si může dělat věci po svém, a klidně mi to řekne do očí, nezachrání ji ani její důvtip a sexy našpulené rty.

Ale musím přiznat, že má talent. Je kreativní a ani ten dvouřadý rondon nezakryje její dokonalé tělo. Když ji začínám poznávat, nemůžu si pomoct, ale najednou chci vědět, co si myslí. Nikdy jsem nepotkal nadanější kuchařku. A nikdy za celý život jsem nepotkal šmrncovnější a přitažlivější ženskou.

Existuje jen jedno místo, kde tahle hra na kočku a myš skončí.

V posteli.

Zobrazit více

Detaily

Autor J. D. Hawkins
Vydavatel Baronet
Vydáno 2019
Počet stran 240
Formáty ePUB, Kindle (Mobi)
Velikost epub (2 MB), mobi (3 MB)
ISBN 978-80-269-1091-6