Úvod E-Knihy Ztracené dopisy

Ztracené dopisy
Ukázka ke stažení

Ztracené dopisy

Sarah Mitchellová

E-KnihyRomantika

Když Martin milovaný otec zemře, zanechá po sobě jen záhadné dopisy, které psal Angličance Catkins, a zmínku o domečku na pláži v anglickém přímořském městečku. Marta je v Kanadě, kde žije, ve složité životní situac...  Více

249 Kč /  399 
Cena vč. DPH

Koupit

Jak číst E-knihu?

Popis

Když Martin milovaný otec zemře, zanechá po sobě jen záhadné dopisy, které psal Angličance Catkins, a zmínku o domečku na pláži v anglickém přímořském městečku. Marta je v Kanadě, kde žije, ve složité životní situaci. Proto se rozhodne odcestovat do Anglie zjistit víc o minulosti své rodiny a odhalit, kdo byla otcova tajná přítelkyně.

Postupně díky dopisům proniká do příběhu, který se udál v Norfolku za druhé světové války. Sylviin manžel Howard bojuje ve válce, Sylvie se pokouší sama vychovávat jejich dvě děti. Jediné útočiště nachází v chatce na pláži ve Wellsu a v kamarádství s Connii, kterou tam potkala. Mezi oběma ženami se vytváří přátelství na celý život a Sylvie Connii prozradí tajemství, se kterým se nikdy nikomu nesvěřila. O tajném milenci a o dítěti. Válka přinášela i bolestivá rozhodnutí. Slib, který si ženy dají, přetrvá roky. Může obrátit Martin život úplně naruby.

Zobrazit více

Detaily

Autor Sarah Mitchellová
Vydavatel Fortuna Libri
Vydáno 2019
Počet stran 349
Formáty ePUB, PDF pro čtečky, Kindle (Mobi)
Velikost epub (658 kB), pdf2 (4 MB), mobi (987 kB)
ISBN 978-80-754-6209-1