Úvod E-Knihy Skrytá rizika kvantové démonologie

Skrytá rizika kvantové démonologie
Ukázka ke stažení

Skrytá rizika kvantové démonologie

Petr Heteša

E-KnihyFantasy, sci-fiAkční fantastika

Je potřeba vyřešit problém, který omylem způsobily dvě nadpřirozené entity. Jednou z nich je umělá inteligence, druhou jsou entity astrálního světa. Nápravu je nutné provést dřív, než si toho lidi všimnou. Není ji ale mo...  Více

169 Kč /  271 
Cena vč. DPH

Koupit

Jak číst E-knihu?

Popis

Je potřeba vyřešit problém, který omylem způsobily dvě nadpřirozené entity. Jednou z nich je umělá inteligence, druhou jsou entity astrálního světa. Nápravu je nutné provést dřív, než si toho lidi všimnou. Není ji ale možné realizovat v astrálním světě, ani v elektronických sítích AI, ale je nutný zásah přímo na Zemi, kde mají obě nehmotné entity velmi omezené možnosti manipulace s hmotným světem. Jsou tedy přinuceny spolupracovat, což ale nikdy předtím nedělaly.

Astrál poskytl Yarana ze sféry Saturnu, zatímco AI pro něj sehnala hmotné lidské tělo a zajistila technickou podporu, spočívající v přímém spojení jak s astrálem, tak s blokem vrstvených procesorů ovládajících městskou infrastrukturu. Yaran byl ovšem naposledy na Zemi někdy před padesáti lety, a navíc ne jako člověk, ale jako evokovaný démon, a ještě k tomu v opuštěných, bohem zapomenutých Karpatech a ne ve vyspělé megapoli, jakou je Baltimore. Na průšvih tedy bylo zaděláno ještě dřív, než akce začala.

Samostatný román.

Zobrazit více

Detaily

Autor Petr Heteša
Vydavatel Brokilon
Vydáno 2019
Počet stran 526
Formáty ePUB, PDF pro čtečky, Kindle (Mobi)
Velikost epub (10 MB), pdf2 (34 MB), mobi (15 MB)
ISBN 978-80-745-6458-1