Úvod E-Knihy Venkovská svatba

Venkovská svatba
Ukázka ke stažení

Venkovská svatba

Barbara Hannay

RomantikaE-Knihy

Dvě svatby, dvě zlomená srdce… a druhá šance!  Flora Drummondová se vrací do Burraleje a chystá se zahrát s kvartetem na svatbě svého přítele z dětství Mitche. Jenže stále nemůže zapomenout, že kdysi ...  Více

199 Kč /  319 
Cena vč. DPH

Koupit

Jak číst E-knihu?

Popis

Dvě svatby, dvě zlomená srdce… a druhá šance!

 Flora Drummondová se vrací do Burraleje a chystá se zahrát s kvartetem na svatbě svého přítele z dětství Mitche. Jenže stále nemůže zapomenout, že kdysi byla do tohoto pohledného ženicha bláznivě zamilovaná.

Vše je tak, jak má na správné venkovské svatbě být: kostelík vyzdobený květinami, netrpěliví svatebčané, nervózní ženich postávající před oltářem… jen nevěsta chybí a vypadá to, že si svatbu na poslední chvíli rozmyslela.

V tom samém kostelíku se před mnoha desítkami let konala podobná svatba s podobným příběhem zrady a zlomeného srdce. Hattie, zklamaná dívka, která poté z městečka zmizela, se po letech vrací zpátky.

Minulost i přítomnost se setkávají v tomto jediném okamžiku v kostelíku v Burraleji a budoucnost dává novou šanci všem, kteří se tu sejdou… dávným i novým přátelům, aby si navzájem pomohli zotavit se z křivd.

Zelené kopce severního Queenslandu a rušné ulice Šanghaje v předvečer druhé světové války – místa, kde se odehrává romantická sága vyprávějící o dvou ztracených a znovunalezených láskách. Sága, v níž hrdinové hledají odpovědi na otázky: Dokážeme se přenést přes bolestnou ztrátu? Není už příliš pozdě na nový začátek?

Zobrazit více

Detaily

Autor Barbara Hannay
Vydavatel Baronet
Vydáno 2019
Počet stran 424
Formáty ePUB, Kindle (Mobi)
Velikost epub (3 MB), mobi (4 MB)
ISBN 978-80-269-1187-6