Úvod E-Knihy Revival

Revival
Ukázka ke stažení

Revival

Stephen King

E-KnihyRomány, povídky, novelyHorory

Temný a uhrančivý román z pera slavného mistra napětí. Revival vypráví o knězi, který před lety přijel do novoanglického městečka, získal si zdejší obyvatele a stal se přítelem a mentorem malého chlapce. Při tragick...  Více

229 Kč /  367 
Cena vč. DPH

Koupit

Jak číst E-knihu?

Popis

Temný a uhrančivý román z pera slavného mistra napětí. Revival vypráví o knězi, který před lety přijel do novoanglického městečka, získal si zdejší obyvatele a stal se přítelem a mentorem malého chlapce. Při tragické nehodě však přišel o rodinu, v plamenném kázání proklel boha a z městečka odešel. Po dlouhé době se chlapec, už jako dospělý muž, s knězem náhodou setkává. Ukáže se, že kněz byl vždy víc než jen sluha boží – jeho fascinace elektřinou a vědou hraničí s posedlostí… Životní příběh obou hlavních postav, jejich setkání a střety jsou šokující a nevyhnutelné a směřují k ohromujícímu vyvrcholení knihy, která je dokonale namíchanou nostalgií šedesátých let a starého dobrého amerického hororu.

O autorovi
STEPHEN KING je jedním z nejúspěšnějších amerických spisovatelů současnosti. V nakladatelství Beta už od něho už vyšla řada románů – k nejnovějším patří Doktor Spánek a Pan Mercedes. Mistr hororu píše i detektivky či povídky a jeho zneklidňující obrazotvornosti vzbuzuje u čtenářů neutuchající zájem.

 

Zobrazit více

Detaily

Autor Stephen King
Vydavatel BETA - Dobrovský
Vydáno 2015
Počet stran 320
Formáty ePUB, Kindle (Mobi)
Velikost epub (528 kB), mobi (793 kB)
ISBN 978-80-7306-727-4