Úvod E-Knihy Malý princ A1/A2 (FJ-ČJ)

Malý princ A1/A2 (FJ-ČJ)

Malý princ A1/A2 (FJ-ČJ)
Ukázka ke stažení

Malý princ A1/A2 (FJ-ČJ)

Autor:
Vydal:
E-kniha 189 Kč
PDF pro čtečky (96 stran)

Nejslavnějším dílem francouzského spisovatele, novináře a pilota Antoine de Saint-Exupéryho je filozofická pohádka Malý princ, kterou napsal roku 1941 v New Yorku. Právě tam byla kniha v roce 1943 také poprvé vydána. Od ...  Více

Půjčovna e-knih

Nechcete kupovat zajíce v pytli? Vyzkoušejte naší Půjčovnu e-knih!

E-kniha (pdf2)

189 Kč /  303 
Cena vč. DPH

Koupit

Ihned ke stažení

Jak číst E-knihu?

Popis

Nejslavnějším dílem francouzského spisovatele, novináře a pilota Antoine de Saint-Exupéryho je filozofická pohádka Malý princ, kterou napsal roku 1941 v New Yorku. Právě tam byla kniha v roce 1943 také poprvé vydána. Od té doby se dočkala překladů do více než 360 jazyků a je po Bibli druhou nejpřekládanější knihou na světě.

Setkání vnímavého muže s neobyčejným malým chlapcem vede čtenáře k zamyšlení nad otázkami dobra a zla a podstaty přátelství, pobízí ho k hledání opravdové krásy a odpovědnosti za ty, které máme rádi. V publikaci najdete upravenou verzi pohádky, která je převyprávěna zjednodušenou francouzštinou, nemusíte se proto obávat, že byste textu neporozuměli. Kniha je výbornou volbou pro začínajícího čtenáře, ať dítě či dospělého. Na každé stránce naleznete český zrcadlový překlad, který vám umožní obratem zkontrolovat, zda cizojazyčnému textu rozumíte správně.

Audionahrávka ve formátu MP3, na které příběh vypráví rodilý mluvčí, je zdarma ke stažení na webu.

Zobrazit více

Detaily

Autor Antoine De Saint Exupéry, Miroslava Ševčíková
Vydavatel Edika
Vydáno 2020
Počet stran 96
Formáty PDF pro čtečky
Velikost pdf2 (912 kB)
ISBN 978-80-266-1531-6

Kategorie