Úvod E-Knihy Regiony budoucnosti - spolupráce, bezpečí, efektivita

Regiony budoucnosti - spolupráce, bezpečí, efektivita

Marek Pavlík, kolektiv a

Učebnice, odborná literaturaE-KnihyStavebnictví, architekturaHospodářství, technické vědyKariéraNaučná pro dospěléPřírodní vědyTechnikaSpolečenské, humanitní vědyEkonomie, ekonomikaManagement, řízení, personalistikaPodnikání, obchodŽivá příroda

Regiony budoucnosti - spolupráce, bezpečí, efektivita
Ukázka ke stažení

Na trhu ojedinělá publikace se věnuje řízení regionů a spolupráci všech zainteresovaných skupin s cílem kvalitnějšího života v regionech a zvýšení jejich konkurenceschopnosti: Přibližuje metody hodnocení ukazatelů kvali...  Více

Koupit

Jak číst E-knihu?

Popis

Na trhu ojedinělá publikace se věnuje řízení regionů a spolupráci všech zainteresovaných skupin s cílem kvalitnějšího života v regionech a zvýšení jejich konkurenceschopnosti:

  • Přibližuje metody hodnocení ukazatelů kvality života v regionu.
  • Věnuje se zapojení zainteresovaných skupin do rozvoje regionů, tzv. stakeholders managementu, a jeho vlivu na rozvoj smart regionů.
  • Upozorňuje na hrozby plynoucí z nesladění strategií aktérů v regionu.
  • Prezentuje možnosti finančních zdrojů pro realizaci smart projektů (včetně PPP) a dává doporučení pro rozvoj chytrých regionů.

Publikace vychází mj. ze závěrů jedinečného výzkumu Smart Region v ČR (na úrovni NUTS 3) a kvalitativního výzkum o tom, jak budou vypadat regiony v budoucnu.
Autory jsou uznávaní odborníci ze státní správy, samosprávy, firem, vysokých škol a profesních i neziskových organizací.

Zobrazit více

Detaily

Autor Marek Pavlík, kolektiv a
Vydavatel Grada
Vydáno 2019
Počet stran 224
Formáty ePUB, Kindle (Mobi), PDF pro čtečky
Velikost epub (3 MB), mobi (4 MB), pdf2 (14 MB)
ISBN 978-80-271-1310-1