Úvod E-Knihy Ekonomické základy práva

Ekonomické základy práva

Kolektiv autorů

KariéraE-KnihyNaučná pro dospěléUmění, kultura a řemeslaUčebnice, odborná literaturaZákony, předpisy, normySpolečenské, humanitní vědyEkonomie, ekonomikaPodnikání, obchodFinance

Ekonomické základy práva
Ukázka ke stažení

Učebnice Ekonomické základy práva je skvělým propojením základních informací z oblasti práva a ekonomie. Už v úvodu je vysvětlen dlouhodobý vztah, který mezi oběma odvětvími panuje a zároveň důležitost, proč ...  Více

Koupit

Jak číst E-knihu?

Popis

Učebnice Ekonomické základy práva je skvělým propojením základních informací z oblasti práva a ekonomie. Už v úvodu je vysvětlen dlouhodobý vztah, který mezi oběma odvětvími panuje a zároveň důležitost, proč by studenti těchto oborů měli ovládat aspoň základy oboru druhého.

Kromě obecných informací o vztahu ekonomie a práva zde čtenáři najdou i kapitoly o jednotlivých formách ekonomicky činných subjektů, kapitolu věnující se účetnímu pohledu a auditu, financování a úroku (kdy by tato kapitola mohla sloužit i jako základ pro správné/odpovědné finanční chování), kapitolu vysvětlující daně, management a marketing, pracovně právní problematiku a na závěr kapitolu o ukončení činnosti, insolvenci a likvidaci.

Kniha je zpracovaná velmi přehledně a věcně. Autoři (odborníci na jednotlivá témata) počítali s tím, že bude kniha sloužit především jako učebnice, díky které čtenáři pochopí úplné základy, vztahy mezi jednotlivými odvětvími a jejich propojení.

Zobrazit více

Detaily

Autor Kolektiv autorů
Vydavatel Wolters Kluwer
Vydáno 2020
Počet stran 188
Formáty ePUB, Kindle (Mobi)
Velikost epub (2 MB), mobi (2 MB)
ISBN 978-80-759-8699-3