Úvod E-Knihy Vědomý lídr

Vědomý lídr
Ukázka ke stažení

Vědomý lídr

Margaret Wheatleyová

KariéraE-KnihyZdraví & životní stylOsobní rozvoj

Tato kniha je výrazem mé touhy povolat nás k úloze vůdců pro tuto dobu rozkladu, k přijetí vůdcovství jako vznešené profese, která vytváří nové možnosti a probouzí lidskost vprostřed rostoucího strachu a zmatku. Vím, že ...  Více

220 Kč /  352 
Cena vč. DPH

Koupit

Jak číst E-knihu?

Popis

Tato kniha je výrazem mé touhy povolat nás k úloze vůdců pro tuto dobu rozkladu, k přijetí vůdcovství jako vznešené profese, která vytváří nové možnosti a probouzí lidskost vprostřed rostoucího strachu a zmatku.

Vím, že lídři mohou využít své moci a vlivu, porozumění a soucitu k tomu, aby přivedli lidi k novému chápání lidskosti, a k vytvoření podmínek pro rozvoj základních lidských kvalit, jako jsou šlechetnost, touha být užitečný, sounáležitost a láska. Vím, že v časech tragédií a ztrát můžeme zažívat chvíle harmonie a radosti. Vím, že můžeme budovat ostrovy zdravého rozumu uprostřed běsnícího moře zkázy. Vím, že je to možné, neboť po mnoho let pracuji s vůdčími osobnostmi v místech, která chaos a rozpad poznala už dávno. A ze studia historie vím, že takoví vůdci se vždycky objeví, když je jich nejvíc zapotřebí. Teď je řada na nás.

Zobrazit více

Detaily

Autor Margaret Wheatleyová
Vydavatel Maitrea a.s.
Vydáno 2020
Počet stran 343
Formáty ePUB, PDF pro čtečky, Kindle (Mobi)
Velikost epub (10 MB), pdf2 (7 MB), mobi (14 MB)
ISBN 978-80-750-0492-5