Úvod E-Knihy Probuďte v sobě sílu mocného léčitele

Probuďte v sobě sílu mocného léčitele

Kelly Noonan Goresová

Alternativní medicína, léčitelstvíZdraví & životní stylE-Knihy

Probuďte v sobě sílu mocného léčitele
Ukázka ke stažení

Každý orgán v lidském těle disponuje schopností sám se uzdravovat. V knize Probuďte v sobě sílu mocného léčitele Kelly Noonan Goresová shromáždila poznatky předních světových léčitelů a myslitelů (mj. Gregg Braden, Antho...  Více

254 Kč /  407 
Cena vč. DPH

Koupit

Jak číst E-knihu?

Popis

Každý orgán v lidském těle disponuje schopností sám se uzdravovat. V knize Probuďte v sobě sílu mocného léčitele Kelly Noonan Goresová shromáždila poznatky předních světových léčitelů a myslitelů (mj. Gregg Braden, Anthony William, Deepak Chopra či Marianne Williamsonová) a společně rozkrývají utajovanou pravdu o tom, jak významně můžeme ovlivnit své zdraví a duševní klid pouze prostřednictvím vlastní vůle.

Kniha kombinuje postupy alternativní medicíny s ověřenými poznatky vědeckého výzkumu. Výsledkem jsou fungující metody, které vám pomohou zbavit se trápení s plejádou chronických onemocnění, na něž byla dosud tradiční medicína krátká. Naučíte se lokalizovat emoční zdroj choroby a aktivovat ozdravné síly těla a zjistíte, že i těch nejvážnějších problémů se se správným nastavením mysli dokážete během krátkého času zbavit.

Probuďte v sobě sílu mocného léčitele nám ukazuje, že věda a spiritualita jsou propojeny a že naše myšlenky, přesvědčení a emoce mohou mít razantní dopad na naše zdraví a schopnost zotavit se z poranění a nemocí. A že nad vlastním zdravím máme daleko větší kontrolu, než si uvědomujeme.

Zobrazit více

Detaily

Autor Kelly Noonan Goresová
Vydavatel Metafora
Vydáno 2020
Počet stran 272
Formáty ePUB, PDF pro čtečky, Kindle (Mobi)
Velikost epub (2 MB), pdf2 (5 MB), mobi (2 MB)
ISBN 978-80-762-5101-4