Úvod E-Knihy Ošetřovatelství v intenzivní péči

Ošetřovatelství v intenzivní péči

Gabriela Kapounová

Naučná pro dospěléE-KnihyUčebnice, odborná literaturaMedicína, zdravotnictvíNelékařské zdravotnické obory

Ošetřovatelství v intenzivní péči
Ukázka ke stažení

Kniha je zdrojem cenných informací i pro studenty a vyučující v oborech všeobecná sestra, sestra v intenzivní péči, zdravotnický asistent a praktická sestra. Publikace je určena všem sestrám, které pracují v prostředí in...  Více

Koupit

Jak číst E-knihu?

Popis

Kniha je zdrojem cenných informací i pro studenty a vyučující v oborech všeobecná sestra, sestra v intenzivní péči, zdravotnický asistent a praktická sestra. Publikace je určena všem sestrám, které pracují v prostředí intenzivní péče, i těm, které se starají o akutně nemocné pacienty na ostatních ošetřovatelských jednotkách.

Kromě úvodních kapitol, které popisují péči o pacienta při příjmu na oddělení intenzivní péče, překladu na jiné oddělení či propuštění do domácího ošetřování, autorka popisuje především základy a specifika intenzivní ošetřovatelské péče o pacienty podle jednotlivých tělních systémů. Zabývá se rovněž specializovanými ošetřovatelskými postupy při invazivním i neinvazivním monitoringu, intravenózním podávání léků, zajištění dýchacích cest, parenterálním podávání výživy a dalších činnostech. Autorka při psaní knihy vychází ze svých zkušeností na pracovišti ARO i ze studia české a zahraniční literatury. 

Zobrazit více

Detaily

Autor Gabriela Kapounová
Vydavatel Grada
Vydáno 2020
Počet stran 404
Formáty PDF pro čtečky
Velikost pdf2 (15 MB)
ISBN 978-80-271-0130-6