Úvod E-Knihy Štvanice

Štvanice

Lucy Foley

E-KnihyThrillery, napínavá četbaDoporučené

Štvanice
Ukázka ke stažení

Skupina bývalých spolužáků z Oxfordu, nyní třicátníků, se tak jako každý rok od ukončení studia setkává o vánočních prázdninách, aby spolu přivítali nový rok. Tentokrát pro svou silvestrovskou oslavu zvolili idylické, od...  Více

319 Kč /  511 
Cena vč. DPH

Koupit

Jak číst E-knihu?

Popis

Skupina bývalých spolužáků z Oxfordu, nyní třicátníků, se tak jako každý rok od ukončení studia setkává o vánočních prázdninách, aby spolu přivítali nový rok. Tentokrát pro svou silvestrovskou oslavu zvolili idylické, odlehlé sídlo na Skotské vysočině – dokonalé místo, kde si s přáteli odpočinout od civilizace a spěchu každodenního života.

Na místo dorazí 30. prosince, krátce předtím, než dům odřízne od okolního světa dlouho nevídaná sněhová vichřice. O dva dny později, na Nový rok, je jeden z přátel nalezen mrtvý.

Výlet přitom začal nevinně: obdivováním okolní přenádherné, leč zlověstné přírody, popíjením šampaňského před krbem s praskajícím ohněm a vzpomínáním na studentská léta. Ale po deseti letech se tíha dlouho potlačovaných výčitek a vzájemných obvinění stává natolik neúnosnou, že ji nepřebije ani nostalgie vyvolaná vzpomínkami na společné zážitky. Uprostřed silvestrovského veselí se pouto, které přátele drželo tolik let pohromadě, znenadání přetrhne.

Jeden z nich přijde o život. A někdo z přeživších je pachatelem

Zobrazit více

Detaily

Autor Lucy Foley
Vydavatel Vendeta
Vydáno 2021
Počet stran 360
Formáty ePUB, Kindle (Mobi), PDF pro čtečky
Velikost epub (924 kB), mobi (1 MB), pdf2 (2 MB)
ISBN 978-80-764-2527-9