Úvod E-Knihy Ráda tě poznávám

Ráda tě poznávám

Ráda tě poznávám
Ukázka ke stažení

Ráda tě poznávám

Autor:
Vydal:

Chytrá romantická komedie netflixové generace — může se člověk zamilovat stejně jako ve filmu? Evie Summersová se přestěhovala do Londýna, aby se stala scenáristkou. Svůj životní sen však dala k ledu, začala pracovat ja...  Více

Půjčovna e-knih

Nechcete kupovat zajíce v pytli? Vyzkoušejte naší Půjčovnu e-knih!

E-kniha (epub, pdf2, mobi)

239 Kč /  383 
Cena vč. DPH

Koupit

Ihned ke stažení

Jak číst E-knihu?

Popis

Chytrá romantická komedie netflixové generace — může se člověk zamilovat stejně jako ve filmu?

Evie Summersová se přestěhovala do Londýna, aby se stala scenáristkou. Svůj životní sen však dala k ledu, začala pracovat jako asistentka filmového a televizního agenta a pomáhá k úspěchu druhým. Agentura ovšem mele z posledního, a pokud se Evie nepodaří přesvědčit klienta číslo jedna Ezru Chestera, aby konečně dopsal svůj scénář, přijde o práci. Háček? Ezra ještě ani nezačal…

Evie uzavře s Ezrou dohodu. Aby mu pomohla překonat tvůrčí krizi, začne se seznamovat s náhodnými muži přesně tak, jak se to děje ve filmech. A bez internetu! Vše musí proběhnout tak, jako když Harry potkal Sally nebo když se ve filmech seznamuje Hugh Grant. Jenže může život opravdu být takový jako ve filmu?  

–––

Okouzlující debut, v němž autorka vtipně kombinuje témata z klasických romantických filmů. […] Tento cituplný příběh je milostným dopisem adresovaným všem cinefilům.
— Publishers Weekly

Odkazy na klasické filmy potěší všechny fanoušky romantických komedií. Ty nejlepší scény však rozehrává Evie a její tři přátelé, kteří umějí být stejně hřejivě uštěpační jako postavy z filmů Richarda Curtise.
— Kirkus Reviews

Ráda tě poznávám je zábavný a pohodový román vyprávějící o síle a poslání romantických komedií. Připomíná, že ty nejlepší setkávačky se dějí, když je nikdo nečeká.
— San Francisco Chronicle

Zobrazit více

Detaily

Autor RACHEL WINTERSOVÁ
Vydavatel Host
Vydáno 2021
Počet stran 368
Formáty ePUB, PDF pro čtečky, Kindle (Mobi)
Velikost epub (1 MB), pdf2 (3 MB), mobi (2 MB)
ISBN 978-80-275-0349-0

Kategorie