Úvod E-Knihy Sherlock Holmes a Boží dech

Sherlock Holmes a Boží dech

Sherlock Holmes a Boží dech
Ukázka ke stažení

Sherlock Holmes a Boží dech

Autor:
Vydal:

Ponořte se do zcela nového a vzrušujícího případu slavného detektiva Sherlocka Holmese! |    Devatenácté století se chýlí ke konci. Na jeho místo přichází století dvacáté, století změny a vědy – století, v němž...  Více

Půjčovna e-knih

Nechcete kupovat zajíce v pytli? Vyzkoušejte naší Půjčovnu e-knih!

E-kniha (epub, mobi, pdf2)

279 Kč /  447 
Cena vč. DPH

Koupit

Ihned ke stažení

Jak číst E-knihu?

Popis

Ponořte se do zcela nového a vzrušujícího případu slavného detektiva Sherlocka Holmese! | 
 
Devatenácté století se chýlí ke konci. Na jeho místo přichází století dvacáté, století změny a vědy – století, v němž budou všechny pověry a předsudky minulosti vyvráceny. Nebo ne?

Někdo se tomu ze všech sil snaží zabránit. V londýnském sněhu je nalezeno rozdrcené tělo. Poblíž nejsou žádné stopy, takže to vypadá, jako by oběť zabil pouhý vzduch. Jde o první ze série útoků, při níž přijde o život několik prominentních londýnských okultistů. Sherlock Holmes a doktor Watson cestují do Skotska, aby se setkali s proslulým Aleisterem Crowleym, o němž doufají, že jim pomůže přijít těmto záhadám na kloub.
 
Naši přátelé se ocitají v obležení temných sil. Jsou na stopě něčemu neuvěřitelnému a úděsnému, a Holmesovy racionalistické názory podstupují tvrdou zkoušku. Slavné dvojici pomáhá skupina nejslavnějších okultních mozků v zemi: takzvaný „paranormální lékař“ John Silence, vyšetřovatel nadpřirozených jevů Thomas Carnacki a démonolog a odborník na staré runy Julian Karswell. Budou na tento případ stačit?

Zobrazit více

Detaily

Autor Guy Adams
Vydavatel Vendeta
Vydáno 2021
Počet stran 216
Formáty ePUB, Kindle (Mobi), PDF pro čtečky
Velikost epub (2 MB), mobi (4 MB), pdf2 (5 MB)
ISBN 978-80-7642-030-4

Kategorie