Úvod E-Knihy NSA: Národní bezpečnostní úřad

NSA: Národní bezpečnostní úřad

NSA: Národní bezpečnostní úřad
Ukázka ke stažení

NSA: Národní bezpečnostní úřad

Autor:
Vydal:

PŘÍBĚH Z ALTERNATIVNÍ REALITY, VE KTERÉ VÝSLEDEK DRUHÉ SVĚTOVÉ VÁLKY OVLIVNÍ MODERNÍ TECHNOLOGIE |  Německá říše v touze po vítězství ve válce v roce 1942 zapojuje veškeré možné prostředky do boje proti zbytku světa...  Více

E-kniha (epub, mobi, pdf2)

399 Kč /  639 
Cena vč. DPH

Koupit

Ihned ke stažení

Jak číst E-knihu?

Popis

PŘÍBĚH Z ALTERNATIVNÍ REALITY, VE KTERÉ VÝSLEDEK DRUHÉ SVĚTOVÉ VÁLKY OVLIVNÍ MODERNÍ TECHNOLOGIE | 

Německá říše v touze po vítězství ve válce v roce 1942 zapojuje veškeré možné prostředky do boje proti zbytku světa. Programátorka Helena Bodenkampová na vlastní kůži zjišťuje, co všechno v Národním bezpečnostním úřadu NSA dokážou. Díky pokročilé počítačové technologii sledují každý pohyb všech osob v celé Říši a využívají k tomu nejenom jejich mobilní telefony. Dokážou najít kohokoli a vyslídit jakékoli tajné plány.

Podaří se Heleně zachránit svou životní lásku, nebo se až příliš zaplete do her svého nadřízeného Evžena Lettkeho, který touží po moci a neštítí se překročit žádnou hranici? Neobrátí se nakonec technika proti samotné Heleně? Postaví se Helena a Evžen nacistickému režimu, který si drží kontrolu nad svým obyvatelstvem díky pokročilým technologiím, nebo splní svou povinnost jako správní Němci? Nebude nakonec jejich vlastní počítač chytřejší než oni dva?

Zobrazit více

Detaily

Autor Andreas Eschbach
Vydavatel Fobos
Vydáno 2021
Formáty ePUB, Kindle (Mobi), PDF pro čtečky
Velikost epub (2 MB), mobi (2 MB), pdf2 (4 MB)
ISBN 978-80-7642-067-0

Kategorie