Úvod E-Knihy PŘEDPRODEJ: Nelíbánky

PŘEDPRODEJ: Nelíbánky

PŘEDPRODEJ: Nelíbánky
Ukázka ke stažení

PŘEDPRODEJ: Nelíbánky

Autor:
Vydal:

ČTĚTE PRVNÍ! OCHUTNEJTE PRVNÍ ŘÁDKY DŘÍV NEŽ OSTATNÍ. KUPTE SI E-KNIHU EXKLUZIVNĚ JEŠTĚ PŘED OFICIÁLNÍM DNEM VYDÁNÍ 23.6. A ČTETĚ TAK MEZI PRVNÍMI. Nesměla bych se jmenovat Olive Torresová, aby se tohle nestalo přesně...  Více

Půjčovna e-knih

Nechcete kupovat zajíce v pytli? Vyzkoušejte naší Půjčovnu e-knih!

E-kniha (epub, mobi)

225 Kč /  360 
Cena vč. DPH

Koupit

Ihned ke stažení

Jak číst E-knihu?

Popis

ČTĚTE PRVNÍ!

OCHUTNEJTE PRVNÍ ŘÁDKY DŘÍV NEŽ OSTATNÍ. KUPTE SI E-KNIHU EXKLUZIVNĚ JEŠTĚ PŘED OFICIÁLNÍM DNEM VYDÁNÍ 23.6. A ČTETĚ TAK MEZI PRVNÍMI.

Nesměla bych se jmenovat Olive Torresová, aby se tohle nestalo přesně mně. V šesti letech jsem uvízla v automatu na hračky a museli mě vysvobodit hasiči. Uhodil do mě blesk, uštknul mě chřestýš. Před pár týdny jsem přišla o práci a nemůžu najít jinou. A za to, že teď letím na Havaj, může katastrofální nevolnost z jídla, která zničila svatbu mé sestry a které jsem jako jediná unikla díky své potravinové alergii. Přesněji řečeno, unikli jsme dva. V tomhle letadle vedle mě sedí ženichův bratr Ethan. Proklatě přitažlivý chlap, ale jinak ten nejprotivnější protiva, jakého zrodil svět. To teda budou Nelíbánky!

Autorky bestsellerových sérií Božský a Vášnivý vás zvou na kouzelný havajský ostrov Maui, kde se nepříliš dobrovolně ocitne dvojice ústředních hrdinů. Olive a Ethan o sobě nemají žádné iluze. Pobyt, který měl být romantickou svatební cestou jejich čerstvě sezdaných sourozenců, se nevyhnutelně změní v boj o sprchu, poukázky na masáž, klíče od auta… a taky o postel… Válka mezi švagrem a švagrovou začíná – dobře se bavte!

Zobrazit více

Detaily

Autor Christina Laurenová
Vydavatel Jota
Vydáno 2021
Počet stran 396
Formáty ePUB, Kindle (Mobi)
Velikost epub (1 MB), mobi (2 MB)
ISBN 978-80-7565-871-5

Kategorie