Úvod E-Knihy Žena obchodníka s příběhy

Žena obchodníka s příběhy

Žena obchodníka s příběhy
Ukázka ke stažení

Žena obchodníka s příběhy

Autor:
Vydal:

ON JE BOHATÝ. ONA JE CHUDÁ. PAK SE JEJICH ŽIVOTY OSUDOVĚ PROTNOU… Birmingham roku 1880. Angelica Chastainová uprchla z Londýna se svým malým synem Williamem. Slibuje mu lepší život daleko od hrůz, které opustili. An...  Více

E-kniha (epub, mobi, pdf2)

199 Kč /  319 
Cena vč. DPH

Koupit

Ihned ke stažení

Jak číst E-knihu?

Popis

ON JE BOHATÝ. ONA JE CHUDÁ. PAK SE JEJICH ŽIVOTY OSUDOVĚ PROTNOU…

Birmingham roku 1880. Angelica Chastainová uprchla z Londýna se svým malým synem Williamem. Slibuje mu lepší život daleko od hrůz, které opustili.

Angelica začne pracovat jako guvernantka v rodině výrobce per Stanleyho Hamptona. Po smrti jeho manželky upoutá jeho pozornost a brzy se vezmou. Úspěšná budoucnost, kterou si Angelica pro Williama představovala, se začíná pomalu, ale jistě naplňovat.

Jenže minulost vrhá dlouhé stíny. Poté, co lidé z manželova okolí, které zprvu uchvátila svým šarmem, začnou pochybovat o jejích motivech, Angelica pochopí, že nemůže jen tak zapomenout na to, odkud pochází – a před kým utekla.

Když dojde k tragédii a hrozí, že bude zničeno vše, co pro sebe a pro Williama vybudovala, jak daleko zajde, aby ochránila svá tajemství? A kdy se z lásky k dítěti stane nebezpečná posedlost?

_____

Samostatný historický thriller od autora bestsellerové ságy s Jeffersonem Taytem.

Zobrazit více

Detaily

Autor Steve Robinson
Vydavatel Mystery Press
Vydáno 2021
Počet stran 272
Formáty ePUB, Kindle (Mobi), PDF pro čtečky
Velikost epub (4 MB), mobi (6 MB), pdf2 (2 MB)
ISBN 978-80-7588-275-2

Kategorie