Úvod E-Knihy Akciové investice

Akciové investice

Akciové investice
Ukázka ke stažení

Akciové investice

Autor:
Vydal:

Investování je jednoduché, ale ne snadné. Tato kniha, která obsahuje řadu konkrétních příkladů z autorovy více než dvacetileté investiční kariéry, vám ho pomůže zvládnout. Investování do akcií je založeno na jednoduchých...  Více

E-kniha (epub, mobi)

220 Kč /  352 
Cena vč. DPH

Koupit

Ihned ke stažení

Jak číst E-knihu?

Popis

Investování je jednoduché, ale ne snadné. Tato kniha, která obsahuje řadu konkrétních příkladů z autorovy více než dvacetileté investiční kariéry, vám ho pomůže zvládnout. Investování do akcií je založeno na jednoduchých myšlenkách. Autor s nimi čtenáře seznamuje a vysvětluje, jak je aplikovat v praxi. Naučíte se, jak oceňovat společnost a jak správně pohlížet na pohyby trhu.

V knize jsou dále vysvětleny pojmy kruh kompetencí a bezpečnostní polštář a jejich praktické použití. Naučíte se formulovat si vlastní investiční filozofii a vytvořit si vlastní investiční proces. Samostatné kapitoly jsou věnovány riziku, psychologii investora, inflaci a tomu, co je dobrá společnost a jak a kde ji hledat. Druhé rozšířené vydání reaguje na vývoj na finančních trzích v posledních letech a zejména na změny, které si vynutila globální recese spojená s virovou pandemií v roce 2020.

Popisuje, jaký vliv má a bude mít na hlavní třídy aktiv prostředí masivního tištění peněz a jak si v tomto novém normálu může počínat běžný investor. Gladišova první kniha Naučte se investovat se stala naprostým bestsellerem. 

Zobrazit více

Detaily

Autor Daniel Gladiš
Vydavatel Grada
Vydáno 2021
Počet stran 216
Formáty ePUB, Kindle (Mobi)
Velikost epub (6 MB), mobi (9 MB)
ISBN 978-80-271-3122-8

Kategorie