Úvod E-Knihy Mindhunter – Lovci myšlenek

Mindhunter – Lovci myšlenek

Mindhunter – Lovci myšlenek
Ukázka ke stažení

Mindhunter – Lovci myšlenek

Autor:
Vydal:

Jak proniknout do mysli sériového vraha. John Douglas, agent FBI, se na konci 70. let ve snaze pomoci rozvoji kriminalistiky odhodlal ponořit do psychologie vraždy a přiblížit se znepokojivě blízko skutečným ne...  Více

Půjčovna e-knih

Nechcete kupovat zajíce v pytli? Vyzkoušejte naší Půjčovnu e-knih!

E-kniha (epub, mobi)

258 Kč /  413 
Cena vč. DPH

Koupit

Ihned ke stažení

Jak číst E-knihu?

Popis

Jak proniknout do mysli sériového vraha.

John Douglas, agent FBI, se na konci 70. let ve snaze pomoci rozvoji kriminalistiky odhodlal ponořit do psychologie vraždy a přiblížit se znepokojivě blízko skutečným netvorům. Pátral po některých z nejznámějších a nejsadističtějších zločinců naší doby: po vrazích, kteří nechvalně prosluli jako „Trailside Killer“ v San Franciscu nebo „Atlantský vrah dětí“. Desítky sériových vrahů konfrontoval, vedl s nimi rozhovory a zkoumal jejich psychiku – patřili mezi ně Charles Manson, Richard Speck a mnozí další. Studoval je – vstupoval do jejich myslí – aby pochopil jejich motivy.

John Douglas je muž, který se stal předlohou legendárního filmového agenta FBI Jacka Crawforda v thrillerech Červený drak a Mlčení jehňátek, a muž, který předznamenal nový věk v behaviorální vědě a kriminálním profilování. John Douglas sloužil u policie přes dvacet let, a teprve když odešel ze služby, mohl konečně povyprávět svůj jedinečný příběh.

Seriál Mindhunter, který vznikl na základě této knihy, patří mezi jeden z nejsledovanějších a nejlépe hodnocených seriálů na ČSFD a podílel se na něm i známý režisér David Fincher (SedmKlub rváčůZodiacVetřelecᶟ).

Zobrazit více

Detaily

Autor John E. Douglas, Mark Olshaker
Vydavatel Jota
Vydáno 2021
Počet stran 421
Formáty ePUB, Kindle (Mobi)
Velikost epub (1 MB), mobi (2 MB)
ISBN 978-80-7565-872-2

Kategorie