Úvod E-Knihy Hledači světla

Hledači světla

Hledači světla
Ukázka ke stažení

Hledači světla

Autor:
Vydal:
E-kniha 319 Kč
ePUB, Kindle (Mobi), PDF pro čtečky (384 stran)

Vypátrat motiv vraždy spáchané na očích veřejnosti mělo být snadné. Někdo však nechce, aby pravda vyšla najevo.  Ve východonigerijském univerzitním městečku Okriki jsou zlynčováni a zaživa upáleni tři vyso...  Více

Půjčovna e-knih

Nechcete kupovat zajíce v pytli? Vyzkoušejte naší Půjčovnu e-knih!

E-kniha (epub, mobi, pdf2)

319 Kč /  511 
Cena vč. DPH

Koupit

Ihned ke stažení

Jak číst E-knihu?

Popis

Vypátrat motiv vraždy spáchané na očích veřejnosti mělo být snadné. Někdo však nechce, aby pravda vyšla najevo. 

Ve východonigerijském univerzitním městečku Okriki jsou zlynčováni a zaživa upáleni tři vysokoškoláci a vše je zachyceno na sociálních sítích. Nyní, téměř o dva roky později, stojí forenzní psycholog Philip Taiwo před prostým úkolem — zjistit, proč byla trojice zavražděna. 

Když Philip tuto zakázku od otce jedné z obětí přijímá, nečeká žádné obtíže… Stačí položit pár otázek policii a svědkům, navštívit místo činu a z pohodlí hotelového pokoje sepsat zprávu. Jenže realita, s níž se po příjezdu do Okriki setkává, je značně odlišná. Městečko se vůči němu staví nepřátelsky, policie nejeví ochotu ke spolupráci a Philip se dostává do otevřeného střetu s místními i s univerzitou. Brzy začne být jasné, že jeho vyšetřování je někomu proti srsti — a že dotyčný udělá všechno pro to, aby Philipa zastavil.  

–––

Originální a strhující thriller, který mistrovsky zkoumá historické kořeny napětí v současné Nigérii, roli sociálních médií a spletitosti přátelských i rodinných vztahů.
Lauren Wilkinsonová, spisovatelka 

Philip Taiwo je protagonista, s nímž se chci setkat znovu, a celé prostředí knihy je skvěle vykreslené. Chytrý, napínavý a naprosto pohlcující román.
— Will Dean, spisovatel

Femi Kayode předkládá děsivý obraz společnosti rozdělené na bohaté a chudé, vzdělané a nevzdělané, v níž vládne korupce a brutalita, zatímco vznešené úmysly se často obrátí ve svůj pravý opak.
— Literary Review

 

Zobrazit více

Detaily

Autor Femi Kayode
Vydavatel Host
Vydáno 2022
Počet stran 384
Formáty ePUB, Kindle (Mobi), PDF pro čtečky
Velikost epub (3 MB), mobi (5 MB), pdf2 (9 MB)
ISBN 978-80-275-1039-9

Kategorie