Úvod E-Knihy Námořní příběhy

Námořní příběhy

Námořní příběhy
Ukázka ke stažení

Námořní příběhy

Autor:
Vydal:
E-kniha 199 Kč
ePUB, Kindle (Mobi), PDF pro čtečky (300 stran)

Admirál McRaven sloužil sedmatřicet let jako Navy SEAL a velel na všech úrovních. V hodnosti čtyřhvězdičkového admirála působil na závěr své vojenské kariéry jako velitel všech amerických speciálních jednotek. Autor je s...  Více

E-kniha (epub, pdf2, mobi)

199 Kč /  319 
Cena vč. DPH

Koupit

Ihned ke stažení

Jak číst E-knihu?

Popis

Admirál McRaven sloužil sedmatřicet let jako Navy SEAL a velel na všech úrovních. V hodnosti čtyřhvězdičkového admirála působil na závěr své vojenské kariéry jako velitel všech amerických speciálních jednotek. Autor je součástí americké vojenské historie a byl zapojen do nejznámějších misí v nedávné minulosti včetně zajetí Saddáma Husajna, záchrany kapitána Richarda Phillipse a přepadení a zabití Usámy bin Ládina. Kniha je nezapomenutelným ohlédnutím na skvělý život člověka od jeho dětství přes proniknutí do vysoce utajovaných vojenských míst až po každodenní pronásledování teroristů a zachraňování rukojmí.

Nejsou to ani tak memoáry, jako série příběhů o důležitých událostech a misích. Každá kapitola se liší detaily konkrétní události nebo mise. Kapitola o záchraně kapitána Phillipse na otevřeném oceánu z rukou somálských pirátů je fascinující – žádná taková akce se nedá uskutečnit bez plánování, schopností a hrdinství. Nejdelší kapitola popisuje dlouhé a podrobné plánování přepadení Usámy bin Ládina.

McRaven píše o mužích a ženách, kteří s pokorou a s opakovanou myšlenkou potřeby týmové spolupráce sloužili své vlasti na každé misi. Podmínkou splnění úkolu je společné úsilí všech zúčastněných.

Zobrazit více

Detaily

Autor William H. McRaven
Vydavatel Omnibooks
Vydáno 2022
Počet stran 300
Formáty ePUB, PDF pro čtečky, Kindle (Mobi)
Velikost epub (366 kB), pdf2 (985 kB), mobi (549 kB)
ISBN 978-80-88274-78-0

Kategorie