Lepší.TV

Nová dimenze sledování televize!

Lepší.TV - HBO balíček

HBO MAX je videotékou s nabídkou více než 2.000 hodin filmových trháků, všech dílů seriálů a pořadů z originální produkce HBO. Sledujte filmy a seriály bez stahování, reklam, v češtině nebo v originálním znění.

Více informací získáte také na webu provozovatele Lepší.TV

219 Kč / 351 bodů

Chytré funkce Lepší.TV

Objevte výhody ze sledování televize přes internet jako je neomezené nahrávání, Timeshift, pauza a další. Užívejte si videotéku 1 545 nejlepších filmů a seriálů z televize zdarma. Nenechte se omezovat zařízením a sledujte televizní programy kdykoliv a kdekoliv na Smart TV, počítači, mobilu i tabletu s OS Android, Windows nebo iOS.

30 dní zpětně

Videotéka 1545 filmů

V televizi, počítači i mobilu

Často kladené dotazy

Lepší.TV je moderní sledování televize přes internet. Stačí vám jakékoliv internetové připojení s minimální rychlostí 3 Mb/s a můžete sledovat vaše oblíbené pořady a filmy v Česku, na Slovensku a po celé EU. Televizní pořady si užijete nejen doma, ale i na dovolené v zahraničí nebo třeba na chatě. Lepší.TV můžete sledovat v klasické TV za pomoci Lepší.TV BOXu, nebo na Smart TV, počítači, mobilu či tabletu.

V čem je Lepší.TV lepší?

  • Celkem 135 stanic včetně prémiových v základní ceně.
  • Lepší.TV nabízí nejdelší zpětné zhlédnutí pořadů - až 100 dní.
  • Lepší.TV má nejnižší nároky na rychlost Vaší internetové linky - jen 3 Mb/s.
  • U nás se smlouva nepodepisuje. Kdykoliv můžete služby změnit nebo zrušit.
  • Pouze s Lepší.TV můžete nahrávat TV pořady neomezeně.
  • Libovolně pozastavte či přetáčejte filmy.
  • Jednoduché ovládání.
  • Dítěti můžete povolit jen vybrané typy pořadů.
  • Televizní archív s tisícem nejlepších filmů, stovkami seriálů, dokumentů a pohádek.
  • Funguje ve všech Smart televizí.

Abyste mohli začít sledovat Lepší.TV, je nezbytné si ji objednat na našich stránkách a zároveň mít jedno z výše uvedených podporovaných zařízení.

Lepší.TV BOX si můžete zakoupit za 1 899 Kč.

Výhod v čem je Lepší.TV lepší je opravdu spoustu. Doporučujeme si ji vyzkoušet na měsíc a není pochyb, že si ji zamilujete.

Ano, lze. Současné sledování si můžete zakoupit v sekci "Mé služby" po přihlášení se do Lepší.TV. Záleží na Vás, budete-li chtít poté sledovat na televizoru, počítači/notebooku, tabletu či mobilu. Po zakoupení balíčku současného sledování získáte možnost sledovat v jedné chvíli Vaše oblíbené pořady na 2 dalších zařízení.

Ne. Jednoduše si u objednávky zvolíte délku předplatného a dále vše zadáte podle instrukcí. Je to jednoduché, rychlé a k ničemu se nezavazujete.