Úvod Audioknihy Výběr z povídek Karla Čapka

Výběr z povídek Karla Čapka

Autor:
Čte:
Audiokniha 139 Kč
MP3 (02:15:57 hod.)

Výběr z povídek Karla Čapka - audiokniha obsahuje excelentní dramatizace sedmi povídek Karla Čapka s českými hereckými legendami! Autor Karel Čapek. Účinkují Rudolf Hrušínský, Jiří Sovák, Vlastimil Brodský, Josef Vinklář...  Více

Audiokniha (MP3)

139 Kč /  223 
Cena vč. DPH

Koupit

Ihned ke stažení

Jak na Audioknihu?

Popis

Výběr z povídek Karla Čapka - audiokniha obsahuje excelentní dramatizace sedmi povídek Karla Čapka s českými hereckými legendami! Autor Karel Čapek. Účinkují Rudolf Hrušínský, Jiří Sovák, Vlastimil Brodský, Josef Vinklář, Viktor Preiss a další.

Rudolf Hrušínský, Jiří Sovák, Vlastimil Brodský, Josef Vinklář, Viktor Preiss a řada dalších ve zvukové adaptaci známých detektivních příběhů. Povídky z jedné a druhé kapsy patří k nejznámějším a nejoblíbenějším dílům české literatury a stále se k nim vrací filmoví, televizní i rozhlasoví tvůrci. Zpracování legendárního režiséra Jiřího Horčičky z roku 1980 přináší, kromě originálního autorského vkladu, především špičkové výkony celé plejády našich nejlepších herců.
Čapkovy povídky se díky mistrovské práci s českým jazykem a poutavému stylu vyprávění nejen dobře čtou, ale i poslouchají.
 

Zobrazit více

Přehled kapitol

1 Případ dr. Mejzlíka
2 Ukradený spis 139/VII, odd. C
3 Básník
4 Experiment profesora Rousse
5 Kupón
6 Smrt barona Gandary
7 Pád rodu Votických

Zobrazit více

Detaily

Autor
Čte
Celková délka 01:15:57 hod.
Vydáno 2016
Formát MP3
Velikost 70 MB

Kategorie