Časté dotazy

Vodafone galerie, je online obchod s elektronickým obsahem určeným pro mobilní telefony, tablety a počítače. Tento obchod je určený především zákazníkům společnosti Vodafone Czech Republic, a.s.

Pro přihlášení stačí být v síti Vodafone a vše proběhne automaticky. Pokud jste na WIFI, stačí zadat Vaše telefonní číslo a opsat jednorázové heslo, které Vám příjde SMSkou.

Vybrali jste si online publikaci, audioknihu, hudbu nebo aplikaci a nevíte, co máte dělat?

V případě, že se jedná o placený obsah, stisknete tlačítko „Koupit“ a Vodafone se o vše postará za Vás. Jakmile bude transakce vyřízena, budete přesměrováni na stránku, kde si Váš oblíbený obsah budete moci stáhnout nebo rovnou “pustit". Dle ceny obsahu Vám bude částka odečtena z bodového účtu či předplacené Vodafone karty. Zákazníkům se smlouvou bude částka vyúčtována v pravidelné faktuře.

Body Vám umožňují nakupovat placený obsah na portálu Vodafone galerie.

Je to jednoduché. Abyste měli jasný přehled o tom, kolik ušetříte při nákupu Vašeho oblíbeného obsahu. Pokud máte na účtu 90 Bodů a Váš oblíbený obsah stojí 90 Bodů, nebude Vás nákup stát ani kačku.

Ne, Body můžete získat ve formě voucherů nebo na základě tarifních či jiných promo akcí společnosti Vodafone Czech Republic, a.s.

Platnost Bodů je vždy definovaná akcí, v rámci které jste Body získali. Například Body získané voucherem mohou mít platnost 6 měsíců od data jejich nabytí. Body získané v rámci RED tarifu mají platnost vždy jen k následujícímu zúčtovacímu období. Po expiraci jsou nevyčerpané Body z Vašeho účtu odečteny.

Platnost Bodů si můžete jednodiše ověřit v sekci Moje galerie.

Body není možné vrátit společnosti Vodafone Czech Republic, a.s. za finanční protihodnotu či jinou službu.

Prvním nákupem na portálu Vodafone galerie uživatel prohlašuje, že je srozuměn a že souhlasí s následujícími podmínkami:

a) Používání Bodů umožňuje uživateli nákup nebo používání placeného obsahu nabízeného na portálu Vodafone galerie.

b) Společnost Vodafone Czech Republic, a.s. může uživatelům dávat speciální nabídky Bodů s omezenou platností. Tyto nabídky mohou být průběžně rušeny nebo změněny.

c) Koncové ceny pro nákup a používání jednotlivých položek obsahu nabízených na portálu Vodafone galerie se mohou v průběhu času měnit, a to i pro položky obsahu, které si uživatel již zakoupil v minulosti. Uživatel má kdykoliv možnost zjistit aktuální ceny a nabídky pro jednotlivé položky na stránkách Vodafone galerie.c) Koncové ceny pro nákup a používání jednotlivých položek obsahu nabízených na portálu Vodafone galerie se mohou v průběhu času měnit, a to i pro položky obsahu, které si uživatel již zakoupil v minulosti. Uživatel má kdykoliv možnost zjistit aktuální ceny a nabídky pro jednotlivé položky na stránkách Vodafone galerie.

Ne, procházení nabídky i případné stahování obsahu z Vodafone Galerie je pro uživatele sítě společnosti Vodafone Czech Republic, a.s., na území České Republiky, uskutečňováno bezplatně. Stahování obsahu ze zahraničí, se řídí standardními datovými roamingovými tarify. Za stažení obsahu z Vodafone galerie tedy neplatíte ani kačku, ani se Vám objem přenesených dat nezapočítává do Vašeho denního, či měsíčního FUP.

Koupili jste si časopis nebo noviny a nechcete je číst na počítači, ale v mobilu nebo tabletu?

Pro zobrazení e-Publikace musíte mít ve Vašem iOS nebo Android zařízení nainstalovánu aplikaci Floowie: Edice Vodafone, kterou si můžete zdarma stáhnout v kategorii „Aplikace“ Vodafone galerie. Tato aplikace je přímo vázána na telefonní číslo a heslo, pod kterým jste si e-Publikaci zakoupili. Jakmile se do aplikace přihlásíte, uvidíte přehledný seznam již zakoupených e-Publikací.