Úvod Audioknihy Bude to bolet, doktore?

Bude to bolet, doktore?

Bude to bolet, doktore?

Bude to bolet, doktore?

Autor:
Čte:
Audiokniha 278 Kč
MP3 (08:18:53 hod.)
E-kniha 198 Kč
ePUB, Kindle (Mobi) (240 stran)

Tuto knihu užívejte 3x denně. Smích léčí! Kniha, která vás přesvědčí, že humor a bolest patří k sobě. Vítejte ve světě, kde je 97hodinový pracovní týden. Vítejte ve světě, kde se dělají rozhodnutí o životě a smrti. Vítej...  Více

Audiokniha (MP3)

278 Kč /  445 
Cena vč. DPH

Koupit

Ihned ke stažení

Jak na Audioknihu?

Popis

Tuto knihu užívejte 3x denně. Smích léčí!
Kniha, která vás přesvědčí, že humor a bolest patří k sobě.
Vítejte ve světě, kde je 97hodinový pracovní týden. Vítejte ve světě, kde se dělají rozhodnutí o životě a smrti. Vítejte ve světě s nepřetržitou tsunami tělesných tekutin. Vítejte ve světě, kde vyděláváte míň než automat na nemocničním parkovišti. Dejte sbohem svým přátelům a vztahům. Vítejte v životě mladého lékaře.
Když Adam Kay poprvé vkročil na nemocniční oddělení, rázem si uvědomil, že na medicíně je neučili spoustě věcí… Jeho deníky z první linie státního zdravotnictví – potají nadrápané po dlouhých nočních šichtách, nekonečných dnech a prošvihnutých víkendech – jsou střídavě legrační, děsivé a srdcervoucí. Dočista bez zábran v nich popisuje, jaké oběti přinášel ve své době na oltáři vlasti.
Knihu, která vás přesvědčí, že humor a bolest patří k sobě, čte známý brněnský herec Michal Bumbálek.

Copyright
Nahrávka vznikla podle knihy Adama Kaye Bude to bolet, doktore? vydané Nakladatelstvím JOTA v roce 2018. Copyright © Adam Kay, 2017. Z anglického originálu This Is Going to Hurt poprvé vydaného nakladatelstvím Picador, imprint Pan Macmillan, divize Macmillan Publishers International Limited, Londýn, v roce 2017 přeložil Jan Kozák. Translation © Jan Kozák, 2018. Čte Michal Bumbálek. Hudba, režie, střih a mastering Michal Kurfürst. Design obálky © Veronika Cágová. Vydalo Nakladatelství JOTA, s. r. o., v roce 2021.

ADAM KAY
Adam Kay je oceňovaný komik a scenárista pracující pro televizi a film. V mládí vystudoval medicínu, poté šest let pracoval jako porodník a gynekolog a napsal i několik skript, než medicínu opustil a začal se věnovat psaní sitcomů pro BBC a další britské televizní kanály. Jeho první kniha Bude to bolet, doktore? se stala okamžitě bestsellerem a také ze strany kritiky se jí dostalo velmi příznivého přijetí. Získala několik ocenění. Kay v současnosti vystupuje v celé řadě televizních a rozhlasových pořadů, na hudebních festivalech i akademických akcích. Žije se svým přítelem, televizním producentem Jamesem Farrellem v západním Londýně.

MICHAL BUMBÁLEK
Michal Bumbálek vystudoval brněnskou konzervatoř a JAMU. Během studia spolupracoval s Divadlem Husa na provázku, kde později získal angažmá. Hrál také v HaDivadle a v Divadle U stolu. Od roku 2013 je členem Mahenovy činohry, kde ztvárnil řadu zajímavých rolí.

Zobrazit více

Přehled kapitol

1 Úvod
2 Mladší sekundář
3 Starší sekundář - místo první
4 Starší sekundář - místo druhé
5 Starší sekundář - místo třetí
6 Ordinář - místo první
7 Ordinář - místo druhé
8 Ordinář - místo třetí
9 Ordinář – místo čtvrté
10 Starší ordinář
11 Následky
12 Otevřený dopis ministrovi zdravotnictví

Zobrazit více

Detaily

Autor
Čte
Celková délka 07:18:53 hod.
Vydáno 2021
Formát MP3
Velikost 402 MB

Kategorie