Úvod Aplikace Viber

Viber

KomunikaceAplikace

Viber

Viber je bezplatná služba, díky které jste ve spojení s kým chcete, kdekoliv na světě prostřednictvím internetového připojení (Wi-Fi nebo datového tarifu*). ...  Více

Stáhnout   Stáhnout  

Popis

Viber je bezplatná služba, díky které jste ve spojení s kým chcete, kdekoliv na světě prostřednictvím internetového připojení (Wi-Fi nebo datového tarifu*). Posílejte si textové zprávy s přáteli a rodinou jednoduše pomocí aplikace Viber.

Super nálepky, emotikony a sdílení fotek všem jasně řekne, jak se cítíte a co si myslíte. Kromě zpráv zdarma můžete také zdarma volat i do zahraničí – ať už s někým potřebujete rychle promluvit, nebo si dlouze povyprávět na videochatu.

Povídejte si s přáteli a rodinou pomocí rychlých zpráv, hlasových hovorů nebo video chatu 

Vyberte si kontakt z telefonního seznamu nebo prostě zadejte telefonní číslo a přidejte do Viberu nový kontakt. Můžete posílat textové zprávy, ale Viber nabízí mnohem víc než jen SMS zdarma! Sdílení fotografií a videí, emotikony a super nálepky, nahrávání zvukových zpráv a dokonce i posílání souborů.

Skupinový chat s až 250 lidmi! 

Díky službě Viber je snadné vytvořit skupinový chat nebo se k němu přidat – jeden může zahrnovat až 250 lidí! Přidejte všechny svoje oblíbence do skupinového chatu, vytvořte si pracovní skupinu a snadno všechny zorganizujete. Můžete také „lajkovat“ hlasové nebo textové zprávy jakéhokoliv uživatele.

Proč lidé po celém světe volí službu Viber? 

★ Bezproblémové hovory i na velké vzdálenosti – Viber je zkrátka vaše aplikace pro mezinárodní volání zdarma! Nemusíte si vytvářet uživatelské jméno nebo přihlašovací údaje, službu jednoduše aktivujete zadáním telefonního čísla.

★ Hlasové nebo video zprávy – právě teď můžete volat zdarma! – Vyberte si mezi prostým voláním nebo videochatujte, pokud se chcete vidět! Ať už budete volat po republice nebo do zahraničí, všechny hovory budou mít HD kvalitu zvuku.

★ Okamžité videochaty – Podržte déle ikonu Instant Video, abyste zachytili právě tenhle moment, a jakmile prst zvednete, odešle se jako maximálně 30vteřinové video.

★ Zabezpečená komunikace – Viber automaticky šifruje textové zprávy, videochaty a hlasové hovory, fotky, videa i skupinové chaty.

★ Důvěryhodné kontakty – Ruční ověření kontaktů, abyste měli jistotu, že mluvíte s daným člověkem.

★ Vyjádřete se nálepkami – Oživte svoje zprávy hravými emotikony a super nálepkami. 

★ Váš osobní messenger s „možností návratu“ – Viber umožňuje smazat textové zprávy nebo hlasové zprávy i poté, co jste je odeslali. Uf.
★ Funkce „skrytý“ rozhovor – Máte možnost skrýt určité chaty z hlavního přehledu zpráv a otevřít si je později.

★ Další funkce! Ve službě Viber můžete hrát hry Viber s přáteli, sledovat veřejné účty, sdílet kontakty, zjistit, zda lidé viděli vaše zprávy, zapnout lokalizaci a mnohem více!

Služba Viber: Propojuje více než 800 miliónů lidí po celém světě! Posílejte textovky, volejte, chatujte a sdílejte obsah s kýmkoliv a kdekoliv!

Nainstalujte si Viber hned teď! Propojte se!

Sledujte službu Viber, abyste se jako první dozvěděli poslední novinky:

Facebook – http://facebook.com/viber

Twitter – http://twitter.com/viber

(*) Na službu se mohou vztahovat poplatky poskytovatele datového připojení za přenos dat.

Viber je součástí Rakuten Group, světového lídra v oblasti elektronického obchodu a finančních služeb.
 

Zobrazit více

Screenshoty

Detaily

Vydavatel Viber Media
Vydáno 2017