Úvod E-Knihy A jestli neumřel…

A jestli neumřel…

A jestli neumřel…
Ukázka ke stažení

A jestli neumřel…

Autor:
Vydal:
E-kniha 79 Kč
PDF pro čtečky, ePUB, Kindle (Mobi) (120 stran)

V něčem jako by nová povídková sbírka Miloně Čepelky navazovala na svou předchůdkyni Svědectví inspektora Toufara /a jiné povídky/, avšak je oproti své o dva roky starší „sestře“ intimnější. Ústředním tématem je opět odc...  Více

Půjčovna e-knih

Nechcete kupovat zajíce v pytli? Vyzkoušejte naší Půjčovnu e-knih!

E-kniha (epub, mobi, pdf2)

79 Kč /  127 
Cena vč. DPH

Koupit

Ihned ke stažení

Jak číst E-knihu?

Popis

V něčem jako by nová povídková sbírka Miloně Čepelky navazovala na svou předchůdkyni Svědectví inspektora Toufara /a jiné povídky/, avšak je oproti své o dva roky starší „sestře“ intimnější. Ústředním tématem je opět odchod z našeho světa (čímž není nutně myšlena smrt), ale tentokrát autor upřel pozornost spíše na nás, „obyčejné“ smrtelníky. Opouštění (stačí přidat jediné písmenko, a změní se v odpouštění), smíření, ale také humor, to jsou proměnné Čepelkových rovnic o jedné neznámé, kterou je vládkyně zásvětí.
Ať už je jejím poslem hučící letadlo, rozverná studentka, trio zlotřilých trpaslíků, hlasy těch, kteří už „tam“ jsou, užvaněná teta nebo dívka, která dokáže (nechat) mizet, nudit se rozhodně nebudete. V jedné povídce vás navštíví dokonce sama smrt – a i ona je v autorově podání vcelku příjemnou partnerkou pro poslední rozhovor.

Nechte se překvapit!

Zobrazit více

Detaily

Autor Miloň Čepelka
Vydavatel Čas
Vydáno 2013
Počet stran 120
Formáty ePUB, Kindle (Mobi), PDF pro čtečky
Velikost epub (641 kB), mobi (962 kB), pdf2 (538 kB)
ISBN 978-80-747-5027-4

Kategorie