Úvod E-Knihy Bouří prokletá

Bouří prokletá
Ukázka ke stažení

Bouří prokletá

Patricia Briggs

E-KnihyFantasy, sci-fiFantasyUrban fantasy

V nejnovějším pokračování série, která se dostala na první místo žebříčku bestsellerů New York Times, se Mercy Thompsonová musí postavit smrtícímu nepříteli, aby ochránila své blízké… Jmenuji se Mercedes Athena Thom...  Více

199 Kč /  319 
Cena vč. DPH

Koupit

Jak číst E-knihu?

Popis

V nejnovějším pokračování série, která se dostala na první místo žebříčku bestsellerů New York Times, se Mercy Thompsonová musí postavit smrtícímu nepříteli, aby ochránila své blízké…

Jmenuji se Mercedes Athena Thompsonová Hauptmanová a jsem automechanička. A kojotí měňavkyně… A družka alfy vlkodlačí Smečky columbijského poříčí.

Přesto by mě nic z toho nedostalo do maléru, kdybych před několika měsíci na mostě nepřevzala odpovědnost za bezpečí všech osob žijících na našem území. V tu chvíli mi to tak připadalo správné. Mělo to zahrnovat jenom hon na vražedné gobliny, zombie kozy a občas nějakého trolla. Místo toho začal být náš domov brán jako neutrální území, místo, kde mohou lidé bezpečně jednat s fae.

Skutečnost je ale taková, že nic a nikdo není v bezpečí. A zatímco se generálové a politici pouštějí do křížku s faeskými Šedými pány, blíží se bouře a její jméno je Smrt. Jsme ale smečka a dali jsme slovo. Raději zemřeme, než abychom ho porušili.

Zobrazit více

Detaily

Autor Patricia Briggs
Vydavatel FANTOM Print
Vydáno 2019
Počet stran 320
Formáty ePUB, Kindle (Mobi)
Velikost epub (825 kB), mobi (1 MB)
ISBN 978-80-759-4033-9