Úvod E-Knihy Lisey a její příběh

Lisey a její příběh
Ukázka ke stažení

Lisey a její příběh

Stephen King

Thrillery, napínavá četbaE-Knihy

Lisey Landonová je vdova po slavném spisovateli Scottu Landonovi, držiteli mnoha literárních cen. Když se Lisey konečně po dvou letech od manželovy smrti pustí do vyklízení Scottovy pracovny, uvědomí si, jak podstatnou č...  Více

219 Kč /  351 
Cena vč. DPH

Koupit

Jak číst E-knihu?

Popis

Lisey Landonová je vdova po slavném spisovateli Scottu Landonovi, držiteli mnoha literárních cen. Když se Lisey konečně po dvou letech od manželovy smrti pustí do vyklízení Scottovy pracovny, uvědomí si, jak podstatnou část jeho minulosti, včetně té, kterou prožili společně, vytěsnila z paměti. Ale proč? Co ji přimělo k tomu, aby od sebe oddělila minulost neprodyšnou clonou? To začíná pomalu vyplouvat na povrch teprve poté, co se na scéně objeví psychopatický násilník Dooley. Tehdy musí Lisey nastoupit na cestu po stopách svých vzpomínek a odhalit, co sama před sebou ukrývala. Cestu, kterou musí podstoupit, pro ni nachystal její zemřelý manžel; nevydá-li se na ni, nepřežije.

 

Lisey a její příběh, na první pohled historie obyčejného manželství, je strhující román překypující silou i něhou, krvavý a zároveň nádherný.

 

Zobrazit více

Detaily

Autor Stephen King
Vydavatel BETA - Dobrovský
Vydáno 2019
Počet stran 608
Formáty ePUB, Kindle (Mobi)
Velikost epub (3 MB), mobi (5 MB)
ISBN 978-80-759-3127-6