Úvod E-Knihy Nikdo není doma

Nikdo není doma

Tim Weaver

E-KnihyKrimi, detektivkyAnglo-americké detektivkyThrillery, napínavá četba

Nikdo není doma
Ukázka ke stažení

VŠECHNY DOMY JSOU PRÁZDNÉ. VŠICHNI ZMIZELI… Zapadlá yorkshirská vesnička Black Gale měla pouhých devět obyvatel. Nebyli to jen sousedé, ale také blízcí přátelé, kteří se často vídali a trávili spolu čas, včetně onoho osu...  Více

Koupit

Jak číst E-knihu?

Popis

VŠECHNY DOMY JSOU PRÁZDNÉ. VŠICHNI ZMIZELI…

Zapadlá yorkshirská vesnička Black Gale měla pouhých devět obyvatel. Nebyli to jen sousedé, ale také blízcí přátelé, kteří se často vídali a trávili spolu čas, včetně onoho osudného Halloweenu, kdy se sešli naposledy.

Povečeřeli, trochu popili a vyrazili na setmělá blata, aby si užili předvečer svátku všech svatých. Nikdo se už nevrátil. Jako by se po nich slehla zem. Nezůstaly žádné stopy ani důkazy, jen několik fotografií, které si toho večera pořídili.

O dva a půl roku později je už policie naprosto bezradná, a případ proto přebírá soukromý vyšetřovatel David Raker, kterého záhada pohřešované vesnice úplně pohltí.

Jaká tajemství obyvatelé před svými rodinami ukrývali? A co tajili jeden druhému? Bylo všechno takové, jak by se mohlo na první pohled zdát? A bude Raker pátrat po devíti lidech – nebo po devíti tělech?

Zobrazit více

Detaily

Autor Tim Weaver
Vydavatel Mystery Press
Vydáno 2020
Počet stran 512
Formáty ePUB, Kindle (Mobi), PDF pro čtečky
Velikost epub (3 MB), mobi (5 MB), pdf2 (3 MB)
ISBN 978-80-758-8179-3