Úvod E-Knihy Povídky a jedna báseň

Povídky a jedna báseň

Povídky a jedna báseň
Ukázka ke stažení

Povídky a jedna báseň

Autor:
Vydal:

Zcela nové povídky různého ladění z pera českého velikána, z nichž některé jsou humorné, jiné vedou k zamyšlení, ale všechny jsou protkané autorovou laskavostí a životní moudrostí. Inspirací pro povídky Zdeňka Svěráka je...  Více

E-kniha (epub, mobi)

212 Kč /  340 
Cena vč. DPH

Koupit

Ihned ke stažení

Jak číst E-knihu?

Popis

Zcela nové povídky různého ladění z pera českého velikána, z nichž některé jsou humorné, jiné vedou k zamyšlení, ale všechny jsou protkané autorovou laskavostí a životní moudrostí. Inspirací pro povídky Zdeňka Svěráka je život sám a kdokoli z nás se mohl v životě dostat do stejné situace jako jejich hrdinové.

Bonusem knihy je báseň, která nečekaně předpovídá budoucnost českého národa, a navíc v jedné povídce mohou jen sami čtenáři odhalit pachatele trestného činu.

„Moje třetí knížka povídek vás má svým názvem oklamat, že se jedná o skvělé čtení. Proto jsem jejího grafika ponoukl, aby spojka „a“ byla na obálce nenápadná. Pravda je, že obsahuje povídky různého ladění. Nejveselejší je asi Ruina (1963), nejsmutnější je možná Generál (2020). Některé jsou ze života, jiné jsou vymyšlené, ale tak věrohodně, že to nemůžete odhalit.
Byl bych rád, kdybyste ve všech našli dávku humoru. Je tam různě poschovávaný, ale doufám, že tam je, protože jinak by mě psaní ani nebavilo."
Zdeněk Svěrák

Zobrazit více

Detaily

Autor Zdeněk Svěrák
Vydavatel Cosmopolis
Vydáno 2021
Počet stran 104
Formáty ePUB, Kindle (Mobi)
Velikost epub (2 MB), mobi (2 MB)
ISBN 978-80-271-3015-3

Kategorie