Úvod E-Knihy Dvě tváře sériového vraha

Dvě tváře sériového vraha

Dvě tváře sériového vraha
Ukázka ke stažení

Dvě tváře sériového vraha

Autor:
Vydal:

Ted Bundy - nejpřitažlivější a nejinteligentnější sériový vrah, který se přiznal k brutálním sexuálním vraždám třiceti žen ve čtyřech státech USA. Vybíral si bělošky s dlouhými vlasy ve věku od 12 do 26 let, které omráči...  Více

Půjčovna e-knih

Nechcete kupovat zajíce v pytli? Vyzkoušejte naší Půjčovnu e-knih!

E-kniha (epub, mobi, pdf2)

110 Kč /  176 
Cena vč. DPH

Koupit

Ihned ke stažení

Jak číst E-knihu?

Popis

Ted Bundy - nejpřitažlivější a nejinteligentnější sériový vrah, který se přiznal k brutálním sexuálním vraždám třiceti žen ve čtyřech státech USA. Vybíral si bělošky s dlouhými vlasy ve věku od 12 do 26 let, které omráčil, uškrtil a posmrtně znásilnil. Přesto jeho šarm, úsměv a vysoké sebevědomí ohromovalo davy dívek, které chodily k soudu vyparáděné, aby se zabijákovi zalíbily. 

Ted Bundy vypadal jako skutečná filmová hvězda: vysoké, harmonické rysy obličeje a okouzlující úsměv. Byl nesmírně inteligentní, výmluvný a zdvořilý. Ale pod touto atraktivní maskou byl jeden z nejstrašnějších zločinců v historii USA - monstrum, které zabilo možná více mladých dívek, než přiznal a dvakrát uteklo z vězení, chytrý manipulátor a psychopat. Jeho krvavá dobrodružství dodnes vzbuzují hrůzu.

 Autor knihy po prostudování všech dostupných materiálů se pokusil dostat do mysli vraha a barvitě vylíčit některé dny jeho života souběžně se všemi událostmi, které vedly k jeho popravě.

Zobrazit více

Detaily

Autor Joe Garcia
Vydavatel Splendidum družstvo
Vydáno 2021
Počet stran 138
Formáty ePUB, Kindle (Mobi), PDF pro čtečky
Velikost epub (2 MB), mobi (2 MB), pdf2 (854 kB)
ISBN 999-00-033-6310-7

Kategorie