Úvod E-Knihy Kdo seje vítr

Kdo seje vítr

Kdo seje vítr
Ukázka ke stažení

Kdo seje vítr

Autor:
Vydal:
E-kniha 329 Kč
ePUB, PDF pro čtečky, Kindle (Mobi) (357 stran)

Sebastian Bergman a jeho kolegové z kriminálky jsou zpátky na scéně!  Uběhly tři roky. Vanja Lithnerová převzala vedení stockholmské kriminálky a prvním úkolem jejího nového týmu je vypátrat ostřelovače, který třemi vr...  Více

Půjčovna e-knih

Nechcete kupovat zajíce v pytli? Vyzkoušejte naší Půjčovnu e-knih!

E-kniha (epub, mobi, pdf2)

329 Kč /  527 
Cena vč. DPH

Koupit

Ihned ke stažení

Jak číst E-knihu?

Popis

Sebastian Bergman a jeho kolegové z kriminálky jsou zpátky na scéně! 

Uběhly tři roky. Vanja Lithnerová převzala vedení stockholmské kriminálky a prvním úkolem jejího nového týmu je vypátrat ostřelovače, který třemi vraždami během několika dní vyděsil celý Karlshamn. Policie nemá stopy ani svědky a zdá se, že vrah si své oběti vybírá náhodně. Tou příští tedy může být kdokoli z místních. 

Sebastian Bergman se stal dědečkem, rozhodl se pro klidnější život a pracuje na částečný úvazek jako psychoterapeut. Když ho ale požádá o pomoc jeden z přeživších tsunami z roku 2004, během níž Sebastian sám přišel o ženu a dceru, obrátí to jeho svět vzhůru nohama. 

Nastávající otec Billy nechce dát už nikdy průchod svým temným touhám. Minulost ho však dohání. Otázka zní — jak daleko je schopen zajít, aby se vyhnul odhalení? 

–––

Román Kdo seje vítr je promyšleně sestavený z krátkých, výstižných kapitol, v nichž se napětí téměř vždy přiblíží k bodu varu. Dávejte si ale pozor — tahle chytrá krimi vám nedá spát! Budete ji chtít zhltnout naráz.
Mariestads-Tidningen

Spisovatelský um těchto dvou autorů mě pokaždé ohromí. […] Vyprávění je od první chvíle strhující a napětí se stupňuje. […] Po takovém úspěchu je osmé pokračování naprostou nutností.
— Kristianstadsbladet

Michael Hjorth a Hans Rosenfeldt jsou neskutečně talentovaní autoři krimi. Sestavují zápletku a volí tempo s elegancí, o jaké si většina ostatních spisovatelů může nechat jen zdát.
— Dagens Nyheter

Zobrazit více

Detaily

Autor Michael Hjorth, Hans Rosenfeldt
Vydavatel Host
Vydáno 2022
Počet stran 357
Formáty ePUB, Kindle (Mobi), PDF pro čtečky
Velikost epub (2 MB), mobi (3 MB), pdf2 (2 MB)
ISBN 978-80-275-0784-9

Kategorie