Úvod E-Knihy Aga

Aga

Aga
Ukázka ke stažení

Aga

Autor:
Vydal:
E-kniha 220 Kč
ePUB, Kindle (Mobi), PDF pro čtečky (328 stran)

Nejobávanější členka vesmírné lodi Kraksna byla unesena. Kapitán Moravec vyráží na záchrannou misi, která je podle zbytku posádky nejpitomějším nápadem od … no, posádka Kraksny má za sebou hodně pitomých nápadů, ale ten...  Více

Půjčovna e-knih

Nechcete kupovat zajíce v pytli? Vyzkoušejte naší Půjčovnu e-knih!

E-kniha (epub, mobi, pdf2)

220 Kč /  352 
Cena vč. DPH

Koupit

Ihned ke stažení

Jak číst E-knihu?

Popis

Nejobávanější členka vesmírné lodi Kraksna byla unesena. Kapitán Moravec vyráží na záchrannou misi, která je podle zbytku posádky nejpitomějším nápadem od … no, posádka Kraksny má za sebou hodně pitomých nápadů, ale tenhle rozhodně patří mezi pět největších. Enlilové mezitím začnou pořádat na Kraksnu hon a šmejdit po celém vesmíru, aby dostali její posádku i technologii pradávné civilizace rutašů. Což pořád nic není proti tomu, co Moravce čeká při záchraně Agy. Kolik ocasů bude muset přesekat, než získá zpátky ještěrku, která netouží po ničem jiném, než mu vyrvat páteř z těla? 

Vítejte ve vesmíru, kde poslední nadějí lidstva na záchranu okupované planety je nákladní loď Kraksna a její svébytná posádka, vesmíru Františka Kotlety a Kristýny Sněgoňové, který je temný, krutý i zábavný, jak jen to cenzura nakladatele dovolí. 

Zobrazit více

Detaily

Autor František Kotleta, Kristýna Sněgoňová
Vydavatel Epocha
Vydáno 2022
Počet stran 328
Formáty ePUB, Kindle (Mobi), PDF pro čtečky
Velikost epub (4 MB), mobi (6 MB), pdf2 (19 MB)
ISBN 978-80-278-0073-5

Kategorie