Úvod E-Knihy Vinohrad Stříbrný měsíc

Vinohrad Stříbrný měsíc

Vinohrad Stříbrný měsíc
Ukázka ke stažení

Vinohrad Stříbrný měsíc

Autor:
Vydal:
E-kniha 249 Kč
ePUB, Kindle (Mobi), PDF pro čtečky (400 stran)

Na první pohled se zdá, že Mackenzie má všechno – krásný domov, přátele a úspěšnou kariéru vinařky v rodinném podniku Bel Après. Ale má to háček: není to její rodina, ale manželova. Vlastně všechno v jejím živo...  Více

E-kniha (epub, pdf2, mobi)

249 Kč /  399 
Cena vč. DPH

Koupit

Ihned ke stažení

Jak číst E-knihu?

Popis

Na první pohled se zdá, že Mackenzie má všechno – krásný domov, přátele a úspěšnou kariéru vinařky v rodinném podniku Bel Après. Ale má to háček: není to její rodina, ale manželova. Vlastně všechno v jejím životě je spjato s Rhysem – jeho matka je jí bližší než vlastní, jejich dům stojí na rodinném pozemku, Rhysova sestra je její nejlepší kamarádka. Takže když si s Rhysem přiznají, že je jejich manželství v troskách, Mackenzie hrozí, že o vše přijde. O milovanou práci, domov, kamarády, a co je nejhorší, o rodinu!

Rhysova matka Barbara, která všem vládne pevnou rukou, dá Mackenzie na výběr: buď bude dál pracovat ve vinařství jako zaměstnankyně, nebo musí odejít. V žádném případě z ní nehodlá udělat spolumajitelku Bel Après. Jenže Mackenzie míří výš… A tak se odhodlá tuto životní kapitolu uzavřít a splnit si svůj tajný sen - vybudovat si vlastní podnik!  Kdo ví, třeba ve vinohradu Stříbrný měsíc najde víc, než čekala!

Zobrazit více

Detaily

Autor Susan Malleryová
Vydavatel HarperCollins
Vydáno 2022
Počet stran 400
Formáty ePUB, PDF pro čtečky, Kindle (Mobi)
Velikost epub (1 MB), pdf2 (3 MB), mobi (2 MB)
ISBN 978-83-276-7519-4

Kategorie