Úvod E-Knihy Dvakrát za uherský rok

Dvakrát za uherský rok

Dvakrát za uherský rok
Ukázka ke stažení

Dvakrát za uherský rok

Autor:
Vydal:
E-kniha 258 Kč
ePUB, Kindle (Mobi) (334 stran)

Sam Brandis byl Tateina první láska, první všechno, včetně prvního milostného zklamání. Novinka od oblíbených autorek bestsellerových sérií Božský a Vášnivý. Seznámili se během jejího čtrnáctidenního pobytu v Londýně, k...  Více

Půjčovna e-knih

Nechcete kupovat zajíce v pytli? Vyzkoušejte naší Půjčovnu e-knih!

E-kniha (epub, mobi)

258 Kč /  413 
Cena vč. DPH

Koupit

Ihned ke stažení

Jak číst E-knihu?

Popis

Sam Brandis byl Tateina první láska, první všechno, včetně prvního milostného zklamání.
Novinka od oblíbených autorek bestsellerových sérií Božský a Vášnivý.

Seznámili se během jejího čtrnáctidenního pobytu v Londýně, kam vyrazila s babičkou na oslavu ukončení střední školy, a takřka okamžitě se do sebe zamilovali. Společně se dělí o své naděje a sny a také nejintimnější tajemství. Tate se Samovi – jako vůbec prvnímu a jedinému člověku na světě – svěří, že je pečlivě utajovanou dcerou jednoho z neslavnějších herců, a když ji její láska zradí, má pocit jako by se jí jednou provždy zhroutil svět.


O čtrnáct let později je z ní ale úspěšná herečka, filmová hvězda stopovaná bulvárem, pro kterou je zklamání z prvního vztahu jen vzdálenou, byť stále bolestnou vzpomínkou. Připravuje se na hlavní roli ve filmu, kde se má poprvé setkat při práci se svým otcem, a ani ve snu netuší, koho při natáčení potká. Samozřejmě Sama, z kterého je scenárista připravovaného filmu a především nesmírně atraktivní sebevědomý muž, ještě přitažlivější, než jak si ho pamatuje z mládí. Setkání s člověkem, který ji zradil, ji staví před těžká rozhodnutí: Je špatnost a zrada ospravedlnitelná dobrými úmysly? Může se to, co člověk většinou zažije jen jednou za život, stát dvakrát?
 

Zobrazit více

Detaily

Autor Christina Laurenová
Vydavatel Jota
Vydáno 2022
Počet stran 334
Formáty ePUB, Kindle (Mobi)
Velikost epub (2 MB), mobi (3 MB)
ISBN 978-80-7565-980-4

Kategorie