Úvod E-Knihy Čtyři tetičky a jedna vražda

Čtyři tetičky a jedna vražda

Čtyři tetičky a jedna vražda
Ukázka ke stažení

Čtyři tetičky a jedna vražda

Autor:
Vydal:
E-kniha 258 Kč
ePUB, Kindle (Mobi) (336 stran)

Co se stane, když smícháte jednu (neúmyslnou) vraždu s dvěma tisíci svatebních hostů a k tomu přidáte možné prokletí tří generací čínsko-indonéské přistěhovalecké rodiny? Na pomoc vám přijdou čtyři vlezlé asijské tetičky...  Více

Půjčovna e-knih

Nechcete kupovat zajíce v pytli? Vyzkoušejte naší Půjčovnu e-knih!

E-kniha (epub, mobi)

258 Kč /  413 
Cena vč. DPH

Koupit

Ihned ke stažení

Jak číst E-knihu?

Popis

Co se stane, když smícháte jednu (neúmyslnou) vraždu s dvěma tisíci svatebních hostů a k tomu přidáte možné prokletí tří generací čínsko-indonéské přistěhovalecké rodiny? Na pomoc vám přijdou čtyři vlezlé asijské tetičky!
Když Meddy Chanová nešťastnou náhodou zabije své rande naslepo, její všetečná matka povolá ještě všetečnější tetičky, aby jí pomohly zbavit se těla. Bohužel se ukáže, že zbavit se mrtvoly je mnohem náročnější, než by člověk čekal, zvlášť když je nedopatřením dopravena v chladicím boxu na dorty na luxusní miliardářskou svatbu na kalifornském pobřeží, kterou Meddy s matkou a tetičkami organizují. A navíc je to zatím největší zakázka pro jejich rodinný svatební podnik! A na to vemte jed, že se nic, ani nechutná mrtvola, nepostaví do cesty jejich dokonalým květinám z máslového krému.
Věci se však změní z nepříjemných na vyloženě mučivé, když se uprostřed svatebního chaosu nečekaně objeví Meddyina velká láska z vysoké – a zároveň největší srdcebol.
Je možné uniknout obvinění z vraždy, znovu okouzlit svého bývalého a uspořádat úžasnou svatbu během jediného víkendu?

Zobrazit více

Detaily

Autor Jesse Q. Sutantová
Vydavatel Jota
Vydáno 2022
Počet stran 336
Formáty ePUB, Kindle (Mobi)
Velikost epub (1 MB), mobi (2 MB)
ISBN 978-80-7565-386-4

Kategorie