Úvod E-Knihy Den jako tenhle

Den jako tenhle

Den jako tenhle
Ukázka ke stažení

Den jako tenhle

Autor:
Vydal:
E-kniha 181 Kč
ePUB, Kindle (Mobi) (328 stran)

Annie Beyersová má všechno – krásný dům, milujícího manžela a rozkošnou dceru. Když veze Hannah k pediatrovi, je to den jako každý jiný... Dokud se o několik hodin později neprobudí v nemocnici a nezjistí, že měla a...  Více

Půjčovna e-knih

Nechcete kupovat zajíce v pytli? Vyzkoušejte naší Půjčovnu e-knih!

E-kniha (epub, mobi)

181 Kč /  290 
Cena vč. DPH

Koupit

Ihned ke stažení

Jak číst E-knihu?

Popis

Annie Beyersová má všechno – krásný dům, milujícího manžela a rozkošnou dceru. Když veze Hannah k pediatrovi, je to den jako každý jiný... Dokud se o několik hodin později neprobudí v nemocnici a nezjistí, že měla autonehodu. Když se ale ptá po své dceři, zmatení doktoři jí sdělují, že žádná Hannah neexistuje. Vlastně nic není tak, jak si Annie pamatuje. Šťastných pět let jejího života se zjevně nikdy nestalo.
Její manželství se chýlí ke konci. Už nebydlí v milovaném žlutém domě na severu New Yorku, teď je z ní úspěšná umělkyně žijící na Manhattanu. Sestra Marcie, se kterou se roky neviděla, je najednou její nejlepší kamarádka a pes Charlie, na jehož smrt si vzpomíná, je živý a zdravý.
S každým dalším dnem se minulost a neznámá přítomnost začínají smývat. Annie znepokojují vzpomínky na Hannah a znalost věcí, které nedokáže vysvětlit… To jí všichni lžou? Hledání odpovědí přivede Annie na cestu, která jí má pomoci sladit vzpomínky s realitou a zjistit pravdu o životě, který žije.

Zobrazit více

Detaily

Autor Kelley McNeillová
Vydavatel Jota
Vydáno 2022
Počet stran 328
Formáty ePUB, Kindle (Mobi)
Velikost epub (1 MB), mobi (2 MB)
ISBN 978-80-7565-446-5

Kategorie