Úvod E-Knihy Operace Armagedon

Operace Armagedon

Operace Armagedon
Ukázka ke stažení

Operace Armagedon

Autor:
Vydal:
E-kniha 229 Kč
ePUB, Kindle (Mobi), PDF pro čtečky (296 stran)

POUZE PÁN MODRÉHO MEČE MŮŽE ODHALIT TAJEMSTVÍ OPERACE ARMAGEDON Stejně jako Země, i Mars má svoje dějiny. Bojovník Volných lovců Rad Haager pomáhá mladé vědkyni Miriam Batoryové pátrat po utajené vojenské operaci, která ...  Více

E-kniha (epub, mobi, pdf2)

229 Kč /  367 
Cena vč. DPH

Koupit

Ihned ke stažení

Jak číst E-knihu?

Popis

POUZE PÁN MODRÉHO MEČE MŮŽE ODHALIT TAJEMSTVÍ OPERACE ARMAGEDON

Stejně jako Země, i Mars má svoje dějiny. Bojovník Volných lovců Rad Haager pomáhá mladé vědkyni Miriam Batoryové pátrat po utajené vojenské operaci, která měla proběhnout před čtyřmi staletími. Místo, kam planetární fregata Erlang směřovala, teď ale střeží nelítostní bojovníci klanu Kamenných mužů.

Některá tajemství je nicméně lepší nechat spát. Rad Haager si nejednou připomene tuhle starou moudrost, když se navzdory varování vypraví po stopách dávných událostí, aby spolu s Miriam, taxikářkou Lindou Notonegoro a svým neobyčejným přítelem Terrem odhalili cíl mise Erlangu.

Operaci Armagedon se vracíme do světa kolonizovaného Marsu, na území obývané loveckými klany, žárlivě střežícími prastarý odkaz prvních průkopníků. Je už jiná doba, Mars je pevnou součástí Galaktického kruhu a zdálo by se tedy, že nic nemůže narušit jeho klid a blahobyt. Přitom chybí jen krůček k tomu, aby se řád zhroutil do chaosu.

___

Román Operace Armagedon volně navazuje na předchozí knihy Jádro pudla, Pán Modrého meče, Čarodějův učeň a Šídlo v pytli.

Zobrazit více

Detaily

Autor Ondřej Neff
Vydavatel Mystery Press
Vydáno 2022
Počet stran 296
Formáty ePUB, Kindle (Mobi), PDF pro čtečky
Velikost epub (12 MB), mobi (18 MB), pdf2 (21 MB)
ISBN 978-80-7588-376-6

Kategorie