Úvod E-Knihy Mentati Duny

Mentati Duny

Mentati Duny
Ukázka ke stažení

Mentati Duny

Autor:
Vydal:
E-kniha 479 Kč
ePUB, Kindle (Mobi) (608 stran)

Mentati Duny je další román Briana Herberta a Kevina J. Andersona, zasazený do populárního vesmíru Duny, vytvořeného Frankem Herbertem. Zhruba sto let po bitvě o Corrin se na planetách odehrávají změny, které ovlivní bud...  Více

E-kniha (epub, mobi)

479 Kč /  767 
Cena vč. DPH

Koupit

Ihned ke stažení

Jak číst E-knihu?

Popis

Mentati Duny je další román Briana Herberta a Kevina J. Andersona, zasazený do populárního vesmíru Duny, vytvořeného Frankem Herbertem.

Zhruba sto let po bitvě o Corrin se na planetách odehrávají změny, které ovlivní budoucnost celého lidstva. Hnutí Manforda Toronda, jež získalo vliv po porážce myslících strojů, putuje po planetách a fanaticky ničí všechny stopy po technologiích. Gilbertus Albans, svěřenec nenáviděného robota Erasma, založil na planetě Lampadas mentatskou školu, v níž své svěřence učí být „lidskými počítači“, provádět matematické výpočty vyššího řádu a nacházet logické zákonitosti. Ctihodná matka Raquella Berto-Anirulová se pokouší znovu vybudovat Sesterstvo spolu se svou nejtalentovanější studentkou Valyou Harkonnenovou, která má ovšem vlastní cíl – pomstít se Vorianu Atreidovi, hrdinovi z dob Služebnického džihádu, jehož viní z pádu své rodiny.

Válku proti antitechnologickým fanatikům vede i Josef Venport. Jeho kosmická flotila díky zmutovaným kormidelníkům ovládá skoro všechen meziplanetární obchod. Jenže slepá víra se nepoddává snadno…

Začíná křížové tažení, které rozhodne o dalším směřování vesmíru – vydá se lidstvo na cestu k civilizaci, či se obrátí zpátky k době temna?

Zobrazit více

Detaily

Autor Kevin J. Anderson, Brian Herbert
Vydavatel Baronet
Vydáno 2022
Počet stran 608
Formáty ePUB, Kindle (Mobi)
Velikost epub (2 MB), mobi (4 MB)
ISBN 978-80-269-1977-3

Kategorie