Aha! pro ženy - 49/2022
Lucie Borhyová zkouší nový džob: Stres a strach z kritiky. Miroslav a Jana Hanušovi: Těžké chvíle v manželství. Lékaři radí 3 kroky pro zdravé ledviny. Máslo, sádlo, rostlinné oleje a tuky. Jak je správně používat? Co lz… Více
- Vydavatel:
- CZECH NEWS CENTER a. s.
- Formát:
- Floowie paper, 72 MB (48 stran)
- Publikováno:
- 6. 12. 2022
Popis
Lucie Borhyová zkouší nový džob: Stres a strach z kritiky. Miroslav a Jana Hanušovi: Těžké chvíle v manželství. Lékaři radí 3 kroky pro zdravé ledviny. Máslo, sádlo, rostlinné oleje a tuky. Jak je správně používat? Co lze dát do cukroví? Na čem nejlíp osmažit kapra?
Další vydání
AHA! PRO ŽENY - 50/2025
AHA! PRO ŽENY - 49/2025
AHA! PRO ŽENY - 48/2025
AHA! PRO ŽENY - 47/2025
AHA! PRO ŽENY - 46/2025
AHA! PRO ŽENY - 45/2025
AHA! PRO ŽENY - 44/2025
AHA! PRO ŽENY - 43/2025
AHA! PRO ŽENY - 42/2025
Často kladené dotazy
E-magazíny můžete číst přímo po rozkliknutí online v naší HTML5 čtečce, a to jak v počítači, tak na mobilu. Pro offline čtení na mobilních zařízení (Android, iOS) můžete využít aplikaci Vodafone Galerie, kterou si můžete zdarma stáhnout v kategorii Aplikace. Tato aplikace je přímo vázána na telefonní číslo a heslo, pod kterým jste si e-magazín zakoupili. Jakmile se do aplikace přihlásíte, uvidíte přehledný seznam již zakoupených e-magazínů.
Vyzkoušejte čtení třeba s deníkem METRO