
REFLEX - 50/2022

Proč proboha Babiš? Bohumil Pečinka: Šarmantní lhář, slibující, že se postará. David Matásek: Jak jsem (ne)odešel z Národního. Prezident Andrej: Deset důvodů, proč může vyhrát volby. Pražská zákopová válka: Metropoli ček… Více
- Vydavatel:
- CZECH NEWS CENTER a. s.
- Formát:
- Floowie paper, 162 MB (108 stran)
- Publikováno:
- 15. 12. 2022
Popis
Proč proboha Babiš? Bohumil Pečinka: Šarmantní lhář, slibující, že se postará. David Matásek: Jak jsem (ne)odešel z Národního. Prezident Andrej: Deset důvodů, proč může vyhrát volby. Pražská zákopová válka: Metropoli čekají měsíce, možná i roky nestability. Josef Pleskot: Hledá se dobrý guláš. Jak jsem nepotkal legendy Baníku. Z královny popelkou: Volný pád automobilek hrdého Albionu.
Další vydání


REFLEX - 24/2025

REFLEX - 23/2025

REFLEX - 22/2025

REFLEX - 21/2025

REFLEX - 20/2025

REFLEX - 19/2025

REFLEX - 18/2025

REFLEX - 17/2025

REFLEX - 16/2025
Kategorie
Často kladené dotazy
E-magazíny můžete číst přímo po rozkliknutí online v naší HTML5 čtečce, a to jak v počítači, tak na mobilu. Pro offline čtení na mobilních zařízení (Android, iOS) můžete využít aplikaci Vodafone Galerie, kterou si můžete zdarma stáhnout v kategorii Aplikace. Tato aplikace je přímo vázána na telefonní číslo a heslo, pod kterým jste si e-magazín zakoupili. Jakmile se do aplikace přihlásíte, uvidíte přehledný seznam již zakoupených e-magazínů.
Vyzkoušejte čtení třeba s deníkem METRO